Videl som pekný bilbord.
Na ňom deti a text.
Ser ou vás vaše deti ?
Pomstite sa im a volte Bureša.
Videl som pekný bilbord.
Na ňom deti a text.
Ser ou vás vaše deti ?
Pomstite sa im a volte Bureša.
Je to nad tvoje počtárske " vedomosti " ?
Toto si si o 15:14 povedal pred zrkadlom ?
Takto si fňukal o 15:05 pred zrkadlom ?
Nevolá sa ta ponorka - Moskva ?
Samozrejme že klamú.
Všetci negramotní predsa vedia, že ju tam Zelensky dotlačil.
Ukrajina bola napadnutá vrahmi z RuZZka.
takže je normálne, že jej každý slušný bude pomáhať..
Prečo si to vodiči nevypínajú ?
Si sa perfektne trafil do toho systému štart - stop.
Gratulujem.
Chudák - zaspal.
Toto si dnes o 21:04 nakričal odrazu v tvojom zrkadle ??
Asi si berú príklad od fašistov z RuZZka.
A ich dátumov a konaní od roku 2014 a 24. 2. 2022
Kremeľ bol vždy taký...
Všetky prídavky podľa Ing. Višňovského sa majú
"zapracovať " do pôdy.
Gagarin makal na sebe ako NIK na svete,
Aby aspoň na 108 minút bol MIMO mordoru - ZSSR.
Takže ty si si tio takte začal prepočívať ?
Odporúčame