A si si tým čo si napísal istý ?
Však ja už asi 70 rokov počúvam o krachu kapitalizmu, USA a dolára.
Myslel som, že to rokom 1989 skončí, no mýlil som sa.
Tuposť niektorých socialných jedincov - neskončí nikdy
A si si tým čo si napísal istý ?
Však ja už asi 70 rokov počúvam o krachu kapitalizmu, USA a dolára.
Myslel som, že to rokom 1989 skončí, no mýlil som sa.
Tuposť niektorých socialných jedincov - neskončí nikdy
Setechovský " kupec ".
NAD 100 % sú percenta jedine pre boľševikov
Takže vrahovia z RuZZka sa už chystajú prepadnúť *Moldavsko ?
Úrad Saudovej sídli tiež na Súmračnej ?
Fico nebude mať k týmto voľbám pľačovku ?
Putin mu ešte nedal pokyn ?
Na Slovensku žije viac deb ilov ako je stredoeurópsky priemer.
Však to vidíme aj tu na debate.
Koľko kolaborantov a ruZZkých špín tu vrahov od **Uralu obhajuje.
No náckovia na Slovensku dostavajú po ich tupých xichtoch stále.
Sú v parlamente ?
Ale zároveň im vadí, že v RuZZku bolo pre Moldavčanov málo volebných miestnosti.
Média západných demokracií by sa to vzhľadom na fašistický systém v latristane dozvedeli
až po inauguracií - kde Putin získava nad 100 %
Je užasne ako sa tu hádža ruZZká opi ca o podlahu.
Samozrejme že to neboli voľby podľa fašistického štýlu Kremľa.
Zisk POD 105 % sa nepočíta.
K 10:20
Hlavne že tvoje ruZZké sjačky sú účinne.
Aj tvoja mama skapala - zakomplexovaná ?
Hej predať ich za korunu.
Už by neexistovali.
Ako na Považí Pov. strojárne.
Podnik asi s 12 000 pracovníkmi už neexistuje ani v obchodnom registri.
Vlado dal za korunu - a toto je výsledok.
To nemáš.
Nemáš totiž žiaden...
Na minimalný dôchodok treba platiť odvody 30 rokov.
A vypočítajú mu ho podľa odvodov činí 1,45 život. minima.
tento rok to je suma toho dôchodku 397,30 E
Nech sa modlia k Alahovi...
Kto verí smerákom - navždy bude žobrákom.
Tak ju drž a nekvič tu.
Odporúčame