Takto to vyzerá keď píše smeracký troll o 18:44
Mongolík - neuveríš, ale tú modernizáciu vlakových dráh vo Ficilií realizujú
na 60 % České firmy.
No a diaľníc majú v JEDNOM kraji VIAC ako my máme v celej Ficilií.
To sa netýka jedine diaľnice z BA do KE, ktorú postavil Fico do roku 2010

