Firmy vyrabajúce prívesné vozíky nebudú stíhať vyrábať.
Lebo tie ruZZké elektromobily budú potrebovať tie batérie aj nejako prepravovať s
avtamabiľom - samochodom.
Firmy vyrabajúce prívesné vozíky nebudú stíhať vyrábať.
Lebo tie ruZZké elektromobily budú potrebovať tie batérie aj nejako prepravovať s
avtamabiľom - samochodom.
Už takto začínate kvičať ?
Že vám uteká z háčika biedy - a vybrala si smer prosperity ?
Čaká na pokyny od Hranola.
RuZZké sjačky ?
Už TRI roky " oslobodzuje " ten kilometer štvorcový.
Diktátorom je toto jedno.
Oni žijú v inom svete.
Stačí si spomenúť - ako bačoval v Sýrií Asad a kam ju doviedol.
He he he.
Jedná ruZZká onu ca je už v koncoch.
Nado mnou o 20:19
A bude ich mať stále VIAC a VIAC,,,
A prečo to tupému anty vadí ?
Ked môžu vraždiť za vrahov z Kremľa Čečenskí koz om rdi alebo žobráci z KĽDR,
prečo by nepomohlo NATO ?
Však pokiaľ NATO robí takú záslužnú vec - celý civilizovaný svet sa zaň postaví.
Máš teda info z centrály fašistov - priamo z Kremľa ??
Zrejme tí Putinom vyslaní vrahovia pokapaní na Ukrajine.
Pre ruZZkého trolla - jeho mentálna kategória
3 dňová ŠO latristanu - toľko krát vysmievaná.
Pritom ti zrejme NIK nechápe, že už dááávno úspešne prebehla
a tých 1 230 dní sú iba jej reprízy - kvôli veľkému úspechu.
METRO je predajca NIE výrobca ty chu dák.
A preto to dotiahol až na prezidenta.
Ty sa vozíš nna ktorej stúpačke " kuka " vozu ?
Na ľavej strane, alebo na pravej ?
Súdružka plozemná Aneta asi nepočula o podpísaných zmluvách.
Zrejme by ona potom platila pokuty - za ich predčasne ukončenie.
Ukončia mužík, ukončia.
Keď skončia lehoty podpísaných zmlúv.
To je ten istý problém.
Gasprom podpísal s SPP dodávky do roku 2035.
No s Ukrajinou IBA do 31. 12. 2024.
No a po 1.1. 2025 ste tu všetci vytekali pol roka.
Keď im SKONČIA podpísané zmluvy .
Asi nepochopíš, ale snažil som sa.
Nejako mi nejde do hlavy - PREČO sa so toho USA snaží
dostať toľko ľudí z celého sveta.
V poslednej dobe hlavne z RuZZka.
Ozaj čo hovoríš na to, že Putinová manželka sa vysťahovala do Francúzska ?
V latristane by nemala taký luxus, ako na tom krachujúcom Západe - že ?
A ruky - preč od Grenady !!!
Keď ti v RuZZku osud zatvorí dvere - okamžite ti otvorí okno.
Nové RuZZké príslovie.
Odporúčame