Hej - každá firma chce zarábať-
a určite ju preto napadne myšlienka ako deb ila o 20:13.
Hej - každá firma chce zarábať-
a určite ju preto napadne myšlienka ako deb ila o 20:13.
Slabé ficina, veľmi slabé...
Včera bolo neskoro....
Na vrchole blaha sú všetci normalní - lebo vedia, že zmluva medzi Ukrajinou a Gazpromom skončila 31. 12. 2024.
a nie sú teda mentálne poškodení ako ty.
PREČO mužík - Gazprom uzatvoril zmluvu s SPP do roku 2035 a s Ukrajinou IBA do 31. 12. 2024 ?
Podotýkam, že tie zmluvy boli podpisované pre teroristickým prepadom fašistov z RuZZka - Ukrajinu.
No daj - PREČO tak Gazprom konal ?
Kde by ne socky vzali ?
Pedro - bolo tam krásne.
Kým tam nevtrhli zaostalí barbari z fašistického RuZZka
a tu krásu nezačali po vraždení obyvateľstva ničiť.
No ale ako vieme z histórie, podradnú a zaostalé barbarské kmene,
alebo fašistické RuZZko - iné konať NEVEDIA !
Kvôli hajlovamniu netreba vôbec odchádzať zo Slovenska.
Sleduj svojho Bombica ako sa to robí.
Pero zmenil nick.
Už sa ti runcajz zavaril ?
Pelegrinií si ten plat zaslúži.
Veď bola by to hanba nás všetkých keby ho stále " ekonomicky dotovala" jeho sestra.
Dokonale spracovaný blog.
+++++++++++++++++++++
Chválim - súdruha dôchodcu.
Presne tak to má byť ako to napísal.
On a jemu podobní to poznaju z reálu - a " pravidelného prijímania " od Fica.
ferro.
To ste vy kremeľskí psíci tak naučení aportovať.
Aj ako pokus o tupinu - od teba podpriemer
Okna - súdruh, okna a vypádavanie z nich
je tiež iba RuZZké KNOW HOW.
K tomuto sa hodí jeden starý socialistický vtip.
Lapili cigáňa ako kradne drevo.
Nakoľko sa nejednalo o závažnú vec - a četníci mali dobrú náladu, tak mu povedali
že ak vtipne odpovie na ich 2 otázky, nechajú ho tak.
Prvá otázka.
Dežo - čo by si robil, keby sa zrazu otvorili hranice na Západ ?
Dežo odpovedá.
Rýchlo by som vyliezol na strom.
Na strom?
Pýtajú sa četníci.
Kvôli čomu ?
No - aby ma neušliapal ten dav čo tam bude utekať.
Dobre a tak dali otázku č. 2.
Dežo a čo by si robil - keby sa otvorili hranice na Východ ?
Dežo odpovedá:
Vyliezol by som na NAJvyšší strom.
Znova na strom - kvôli čomu ?
No aby som mal možnosť vidieť široko -ďaleko čo sa nájde so már, ktorý by tam išiel.
Dežo - môžeš odísť...
Takto to je aj s tunajšími dezolátni a poškodenými nešťastníkmi v ich hlavách.
Neboj skrachovanče - ten súhlas určite dostane.
A ako sa ti tam študovalo ?
Toto máte poslednú skazku čo ste nafasovali - aby ste to sem vešali ?
Bude aj nejaké pokračovanie tých - tvojich tupín ?
Takže už aj Ukrajina zanikne ?
Od tebe podobných tupôňov už asi 70 rokov počúvam
o krachu kapitalizmu , USA a dolára.
A stále - NIŠT !
Do roku 1990 k tomu bol ešte dovetok, že jedine pevné spojenectvo
s bratskými národmi ZSSR nám dá svetlé zajtrajšky a zabezpečí socializmus na celej planéte.
Skrachovanče o 18:41 - aká je realita ?
Arture.
Prečo za boľševika - súdruhovia okamžite zatvárali brancov do basy -
keď nenastúpili na vojnu po prevzatí povolávacieho rozkazu ?
A desiatky sa ich zmrzačilo, aby sa vojne vyhli.
Prečo teda nešli iniciatívne brániť socializmus ?
U nás sú stavy dostatočne.
Len roky nie sú naplnené.
Lebo pri ministroch ako je Šukaj, ešte aj to málo čo tam je - utečie.
Odporúčame