Nadpis je zavádzajúci.
Primátor nemá možnosť ovplyvniť výšky nejakých trestov.
Na to sú súdy a priestupková komisia.
Nadpis je zavádzajúci.
Primátor nemá možnosť ovplyvniť výšky nejakých trestov.
Na to sú súdy a priestupková komisia.
Tým jeho táraním, kde čo deň mení zmysel viet - dokáže h o vno.
Na tupých vrahov od Uralu platí jedine TVRDÁ sila !!
Fico ako vlastnoručne napísal v roku 1986 do prihlášky za člena KSS
je s náboženskou otázkou vysporiadaný.
Pre červených - Boh neexistuje.
Akurát nerozumiem, kvôli čomu tak radi chodia do Vatikánu.
No ale aj to malo následky.
Pri poslednom Ficovom stretnutí s pápežom - tento z toho skolaboval
a až to nerozchodil.
Ficiny, však vám to môže byť jedno.
Zo sociálok nemáte ani na bicykel.
Keby " inteligentným vrahom " z armije fašistického RuZZka NEPREZRADILI ,
ze tie misy na to aby sa dali používať potrebujú vodovod a kanalizáciu - tak ich kradnú dodnes.
V stredu idem do welness do Karlovíc - tam natankujem lacnejšie.
ďalší " génius " od krompáča, alebo mod hasáka ?
o18:08.
Šéf Slovenského štatistického úradu tvrdí, že prínos Ukrajincov
zdržujúcich sa na Slovensku bol v roku 2023 pre slovenskú ekonomiku
PLUS - 900 MILIÓNOV Eur.
Je to nominant Smreru.
Žeby v takejto funkcií klamal ?
Alebo to iba ty si tu pé nevzdelané - NIČ ??
Máš tam chybu súdruh.
Fico aj s tebou je červený.
Bol, je a aj zostane.
malina -namiesto vypisovania tvojich tupovín -zober fotky a organizuj.
Či ty dokážeš iba tárať a skutek - utek??
Prečo by som zrovna teba mal chovať ?
A aj ďalších z tvojej isto početnej rodiny ?
No primátori a starostovia sa budú velice škrabať -
kde na zvýšenie platov zamestnancov zoberú prachy.
Je veľká zábava čítať tu -ako sa tunajší od pad chce pasovať do role slušného Slováka.
Ozaj do popuku.
Nech zastaví.
A Křetinský a spol. nakopú Fica do guličiek.
Myslíš, že ťa Kali vypočuje ?
Ide o biznis.
Arture - ty to máš dobre.
Ty sa cítiš hlúpo stále - tak ani nemusíš na nič spomínať.
Dobrý nadpis článku.
To sa tu zasa fašisticko-RuZZkí bezmozgovci vyšantia !!
Sláva Ukrajine - Ukrajine sláva !
Konaj gerotko, konaj...
Transka, mne sú šumák tvoje putinovské sny.
Vari plyn a ropa existuje iba u vrahov ?
Pedro dnes venčí ďalší nicjk ?
Odporúčame