Moravec je TOP český politický moderator.
Preto " prežíva " všetky vlády a prezidentov v ČR.
Snažil som sa niečo vysvetliť, no asi sa v Turzovke u miestneho dezolé - nechytám..
Moravec je TOP český politický moderator.
Preto " prežíva " všetky vlády a prezidentov v ČR.
Snažil som sa niečo vysvetliť, no asi sa v Turzovke u miestneho dezolé - nechytám..
Súhlas.
Nakoniec to asi skončí ako v Kórei.
Bohatý juh a žobráci na severe.
V tomto prípade časom bohatá Ukrajina - aj keď menšia
a zaostalé a chudobné fašistické RuZZko.
Sjačky, iba tvovje tupé sjačky...
A ty skrachovaná existencia - chceš robiť poriadky - Gde ?
Poďakuj sa do Kremľa.
Nepovedal nič nové.
A pointa ?
Fico je premiérom už myslím 4 x a zvolený môže byť max.
za člena poľovníckeho združenia v Cipároch, či kde je ta jeho obľúbená poľovnícka chata.
Aj nám prezradíš súdruh, ako by to bolo konkrétne vyriešené ?
Lebo nejako sa nechytám.
Som netušil, že ťa bude Trump informovať.
To si - ESO.
Samozrejme ty si pripravoval tú zmluvu...
Otázočka pre ruZZkú onucu.
A neboli náhodou nadrogovaní aj v Gazprome -
keď zmluvu na predaj Plynu s SPP uzatvorili do roku 2035
ale na jeho prepravu s Ukrajinou IBA - do 31. 12. 2024 ??
Od 1.1. 2025 tu všetci glupci na čele s kolaborantom Ficom kvičíte -
ako ošípané pred porážkou .
A pritom stačilo tak MÁLO.
Aby tupci v Gazprome dali dátum s Ukrajinou NIE - 31. 12. 2024, ale
31.12. 2035.
Tá zmluva sa uzatvárala ešte PRED prepadom Ukrajiny, takže by to NEBOL žiaden problém.
Však preto sa celý civilizovaný svet spája a POMÁHA Ukrajine
pred tým fašizmom a vrahmi z RuZZka.
Jozo... k 18:54
Tupé ruZZke vedenie objavuje teplú vodu.
Však na tej zaostávajúcej kvalifikovanosti, vedeckosti, inováciách a pod. -
krachol socializmus a s veľkými výdavkami na zbrojenie a celé ZSSR.
Pri takejto ruZZkej realite - ako dopadne Mordor ?
Podobne ako ZSSR.
Takto si trénuješ riekanky pred zrkadlom ?
Máš síce zvláštnu úchylku, ale u jednoduchších tvojho typu to vraj býva bežné.
Tak na teba pokrikovali tvoji rovesníci, keď ste sa hrali na smetisku ?
Letia ?
A nemýliš sa ?
Však polzávitnik - velmi.prekvapený už vyššie vypisuje,
ako ich Trump predsa odpálkoval.
Hunka - to je tvoj terajší podpis na večer ?
A prečo nechce zlepšiť podmienky s EÚ - fašistické RuZZko ??
Prestaň fetovať - a tvoj podpis.
Pointa je v čom ?
A prečo to nemôže byť naopak.
Veri EÚ rozpútala vojnový konflikt s jeho terajšími následkami ?
Odporúčame