Už som videl takýto obrázok - ako ten hore je Fico a kaká ....
Už som videl takýto obrázok - ako ten hore je Fico a kaká ....
He he he.
Soc ka od Billi v Turzovke a koňačik.
Zrejme máš naň dobrý výhľad cez výklad.
Môžeš ho ,pozerať celú noc.
Predajňa bude osvetlená
Vidíš.
Podľa teba skrachovanej ficiny Západ nemá prachy,
ale bradavičnatý žochár stále chodí do Bruselu s natiahnutou paprčou.
Koho boli fotky aj tu - pri rýpaní sa v nose a ochutnávke šušňov ?
Ja sa určite ani percentom nepodobám na šušňožrúta.
Na jeho kila by sme museli byť aspoň traja.
Fico ?
Maximálne - obr ko..ot.
To tiež naň pasuje.
Ale nie ten zo stromu.
Koľko šušňov z jeho čapatého nosa stihol skonzumovať, kým toto " veldielo " splátal ?
Glupko a Gde by chodil Fico žobrať peniaze, ktoré potom rozkradne so svojími kumpánmi ?
Ved ani na sociálku by pre teba nemal.
Miloševič, Mladič - " elitní " to srbskí vodcovia a vrahovia.
Predchodcovia vraha Putina.
Áno chudoba jednotlivca.
Ale tá jeho chudoba je preto lebo volí zlodejov - viď terajšia vládna koalícia.
Za 16 rokov " dotiahli Slovensko z tretej priečky na poslednú v EÚ !!
Dvojzubce, trojzubce - tradiční to voliči Ficiny.
Kandelábre, semafóry - to sú objekty na likvidovanie koaličníkmi.
Takže tá Slovenská menšina škodí Srbsku ?
No ty si asi miestny génius v niektorej osade..
No však sú to gastarbeiteri.
Aj na Slovensko chodia muklovať za minimálku cez mnoho agentúr.
Určite napíšeš aj konkrétnosti.
Nech boli aj z Marzu.
Tupí náckovia sú Srbskou vládou poverení aby to riešili ?
Takže tupí srbskí náckovia budú rozhodovať kto a na akú tému si urobí nejakú výstavu ?
Z teba by mal Hitler veľkú radosť.
Teraz už iba vrah Putin.
5 kratučkých slovičiek a potrebuješ sa až 2 x podpísať ?
O pol roka začne olizovať korán.
Odporúčame