Fica Slováci v zahraničí nezaujímajú, z nich nemá nič.
Jeho zaujíma iba časť čo žije na Slovensku tí - tu pí čo mu dajú hlas.
Fica Slováci v zahraničí nezaujímajú, z nich nemá nič.
Jeho zaujíma iba časť čo žije na Slovensku tí - tu pí čo mu dajú hlas.
Novinka !!
Senožer kupujúci senko v Setechove sa dozvedel novinku.
Že aj v Prahe sú kaviarne.
Takže už sú dve skupiny .
" Kaviarenskí poovaľači " z btaislavských kaviarni a nová skupoina
napojená na Pražskú kaviareň.
Len KTORÚ.
V Prahe ich je veľa.
Skús nám to troska zistiť.
Keď nabudúce pôjde do Prahy, odskočil by som sa tam pozrieť.
Už som písal.
Tvoja dnešná absencia v Setechova sa u teba naplno prejavila.
Ti napadnutí podľa tunajšieho kopáča nevedia o čo asi išlo.
Takže prečo Fico kvičí, že naň bol spáchaný teroristický čin ?
Ved on to ZLE interpretuje, na míle vzdialené realite ..
Pre de bi lov určený plátok tu ideš predstaviť ?
Potom sa už ani nemusíš predstavovať.
Podľa deb ilov sa Juhoslávia asi ešte rozrástla a - zväčšila.
Takto si sa opýtal o 19:22 odrazu v Tvojom zrkadle ?
Za 400 -500 E mesačne.
Zbytok si skásnu agentúry.
Neviem či kadnú wc desky, no chodia otočiť cez agentúry aj na Slovensko.
Samozrejme za pár euráčikov -lebo agentúry na nich zarábajú státisíce.
Toto je údel gastarbeiterov zo Srbska - jednej z NAJ chudobnejšej krajiny Európy..
A v tých spolkoch sú RuZZi čo Maďari ?
Ty si dnes opäť vynechal kúpu senka v Setechove.
Dôsledky sa u teba prejavia - okamžite.
Áno ficiny " vedia " všetko.
Okrem postarania sa o seba a zabezpečenia sebe a svojím rodinám
aspoň trochu dôstojnej životnej úrovne.
Nemohli si to vybaviť medzi sebou v tichosti, lebo tu pé oFce by nedostali
kino, kde sa Fico stavia do role záchrancu...
Prečo začínam mať dojem, že Slovensko sa rúti do záhuby pod anal níkom Putina.
On si to uvedomuje a tak urobí asi všetko pre to, aby to skončilo -
ale aby mohol vinu hodiť na niekoho z koalície - on aby mohol tupým oFcam zahrať
toho zradeného hrdinu čo sa za nich bije..
Na opozíciu sa vyhovoriť nemôže - tá nevládne.
Včera si Fico vytrel zadok krajanmi - Slovákmi v Srbsku,
dnes doma - so Šukajom a Hlasom.
Čo sa dozvieme zajtra ?
Nejaký prevrat by to chcelo - už sa žiaden dlho nekonal.
Takto si sa teda pochválil - o 21:48 pred zrkadlom ?
Transka.
Máš pravdu.
Vo Východnej sa nenašiel nik Gdo by sa zaslal tej 3,14če z Kitsse.
VŠETCI - KOMPLET ju vypískali.
Ešte asi aj bicykle čo tam niektorí mali.
A sa čuduješ.??
Glupci boli vždy v záujme iných - kvôli zábave.
Preto aj vás " máme radi ".
Glupko.
Vo Vojvodine NIKTO nikoho nebombardoval.
Asi iba teba v noci pod posteľou...
Takže tú vestu mal Ficina iba po jeho cecky ?
Alebo nejakú detskú.
Čo vídavam napr. vo filmoch - tie chránia aj brucho.
No a Ficina tvrdí, že bol strelený do brucha.
Tak akú to mal vestu skrachovanče ?
Už pokročil.
Už vie aj s nejakou pištoľkou šermovať.
Videjko tu už bolo.
Odporúčame