Daj to vedieť aj Putinov do Kremľa.
Potom by neprišiel zbytočne o 11 miliónov dolárov -
ako v Rumunsku u jeho " kolaboranta " na prezidenta.
Daj to vedieť aj Putinov do Kremľa.
Potom by neprišiel zbytočne o 11 miliónov dolárov -
ako v Rumunsku u jeho " kolaboranta " na prezidenta.
čo tu oxi...
Snehulienka dot u oxidovala celý deň to už momentálne rieši.
860 psychiatrov sa snáď u Ficiny - myslia ?
Prťka bojuj, bojuj..
Konchita bude mať nejaký koncert - ked si pozýva publikom ?
Takže Pedrovi sa zavaril - a asi roztopil nick snehulienka
a tak ďalej už prdká ako Pedro134.
2-3 nič nehovoriace slovíčka a podpis ?
Inak ten podpis o 18:07 - ťa dokonale vystrihuje.
Spojný dôchodca je spokojný aj v manželstve .
Už 50 rokov.
Daňový úrad.
Mimoriadne s tebou súhlasím.
My dôchodci sme mali dosť času na to, aby sme sa o svoju starobu postarali !!
Takže nad čím by som sa mal zamyslieť ?
Kto z nás dvoch je podporovateľom Fica, ktorý valí iba do dôchodcov a okráda mladých ??
Prťka.
Ďakujem, že mi tu opakovane potvrdzuješ tvoju tup otu.
Vysvetľovať jedno buňkovcovi tvojho formátu rozdiel medzi
transkou a imitátorom by bola šialená NADpráca.
Páčia sa im naše transky.
Obzvlášť nejaká Šeherezáááááááááda.
Na Soroša si zabudol.
Bude z toho smutný...
Vidíš.
Keby si sa na obrazovke objavila ty, alebo iná transka - bola by 150 %-tná sledovanosť.
Zbytočná tvoja snaha.
Zem je plochá a to je pre nich sväté..
A dáš aj info - koľko do vás pologramotných vrazil financií Kremeľ ?
Či to je tajné ?
A PREČO by mali Briti reagovať na nejakých tupcov z Ficílie ?
Potom asi aj Hitler bol Ukrajinec.
Vy pologramotní ste asi ešte nepočuli o Google a Wikipedií..
Aspoň ukazuješ koľko % je tupcov na Slovensku.
A potom sa niekto čuduje, že sme posledný v rámci EÚ.
Odporúčame