Aspoň ukazuješ koľko % je tupcov na Slovensku.
A potom sa niekto čuduje, že sme posledný v rámci EÚ.
Aspoň ukazuješ koľko % je tupcov na Slovensku.
A potom sa niekto čuduje, že sme posledný v rámci EÚ.
Ako tajne - keď tu o tom všetky ficiny a soc ky kvikotajú ?
Určite nedržím a ani nebudem držať palce Ficovým aktivitám.
Na boľševikov + kolaborantov a aj glupcov som alergický.
Samozrejme Kličko ako Generalný tajomník ÚV KS ZSSR sa tak rozhodol.
Transka ty si určite jeden z tých pankhartov čo tu po tých okupantoch ostali.
No a terau dáš určite aj link - kedy a kto sa vyhrážal zo Západu bombardovaním RuZZka ?
Či si už tak dementný, že si mýliš pravidelné vyhrážka ožratého Medvedeva, alebo
vymyškovaného Peskova ?
Fico ĎAKOVAL !!.
To si až tak ret ardovaný -. že o tom ešte nevieš ?
Prťka, Prťka - slabneš...
To je už repete ?
U Prtiek s IQ dažďoviek ani nečakám, že niečomu rozumejú.
Tí sú iba na opisovanie manuálov.
A kvôli tomu tu kvičíš?
Však urguj Fica - aby mu pomohol.
Fico zoženie vlastnou hlavou 17 miliónov - je teda schopnejší..
Prťka slabé.
Čo by si ty dal, keby ti niekto vyšíval -
a nebol by si odkázaný na mydlenie na Súmračnej.
Mongolík - to sa musíš opýtať ich, alebo predsedu US.
Ficiny - a dá to ja na prevrat?
Lebo už je koniec mesiaca - a v júli sa ešte žiaden nekonal.
Opäť mi zbytočne predstavuješ niekoho z tvojej rozvetvenej rodiny.
Nepoznám.
Prťka - týmto smerom sa snažíš zbytočne.
Debata je už dlhá, ale NIK z pologramotných sa ešte nepoďakoval Ficovi -
ako pri jeho nepodporení sankcií, pri clách od Trumpa a pod.
PREČO na to zabúdate oFce ?
V článku sa píše, že to povedal Fico.
Fico je pre mňa hodnoverný zdroj - ako Putin mierotvorca.
Ako motivovali - JEDNU časť obyvateľstva ?
Možno od smiechu, ak číta tie zúfalstva kremeľských opíc tu.
A čo im ma isť ponúknuť koláčiky?
Pedro, Pedro - tvoja vrodená tu posť tu - nikdy nesklame.
Joke-ho nemusím, no určite robí iba teba.
Odporúčame