V nedeľu pribudlo 27 prípadov, v Pezinku bolo nakazených ďalších 42 ľudí
Celé to vykazovanie je na dve veci. Hospitalizovaných je 121pacientov s príznakmi COVID, ale len 48 z nich je v štatistike nakazených, lebo len im spravili test. O tom koľko nakazených ľudí sa lieči doma, môžeme len snívať. Prečo nik nezverejnuje údaj "liečení s príznakmi bez testovania" ? Ak zo 107 vyliečených bolo 31 hospitalizovaných, v domácej karanténe sa vyliečilo zatiaľ 76 ľudí, tak to znamená že 70% chorých sa lieči doma. Teda ak máme v nemocniciach 121 pacientov, doma ich musí byť aspoň 400.