Vďaka za niečo veselé, spríjemneli ste mi dopoludnie ...... Poľské sliepky nás vyjdú lacnejšie ako antibiotiká .... nuly pri válové si dokážu podeliť všetko ...... Príjemný deň a krásny víkend!
Vďaka za niečo veselé, spríjemneli ste mi dopoludnie ...... Poľské sliepky nás vyjdú lacnejšie ako antibiotiká .... nuly pri válové si dokážu podeliť všetko ...... Príjemný deň a krásny víkend!
Síce som sľúbila, že sa vyjadrovať nebudem, nakoľko ste si želali, aby sa tí, čo používajú anonymné nickname k Vašim príspevkom nevyjadrovali. Nuž, nedá mi ...
Trump vydiera, nič iné iba vydiera. Egypt je na USA závislý, Čína USA úveruje a Trump potrebuje prežiť, Čína potrebuje vyvážať, ale stereoidmi nabúchanú hovadzinu nepotrebuje, ako ani GMO kukuricu .....
Významné zvyšovanie zamestnanosti a prosím Vás aké? V ťažiarskom priemysle? Však ani Tillersov Exxon neposlúcha svojhu vodcu a veselo investuje v Mexiku.
Viete vôbec, čo to bude znamenať, dnes prácu majú, ale v budúcnosti tie peniaze minú na liečbu seba a svojich blízkych, mnohí dôchodcovia prídu o zdr.poistenie a mnohí 50 a viac si budú musieť na zdravotnom 2x tak priplatiť a to nie sú nové investície, to sú len nebezpečné akvizície, ktoré Trump spustil. Ako obnovenie ťažby a vysýpanie odpadu do riek a potokov, znehodnocovanie pitnej vody atď
On domáce problémy prehlbuje a nové vo svete vytvára, to však vidieť nechcete.
Pán Javurek, chovám voči Vám isté sympatie, vždy začínam Pravdu čítať od stránky "Názory", kde máte svoje miesto. Tak v krátkosti, prečo toho chvastúňa, krikľúňa a narcisa považujem za zlo, ktoré prinesie novú vojnu.
Vyhodil J.Comeyho a vyšetrovaním poveril Muellera. Lenže Comey a Mueller sú dlhoroční kamoši. Pracovali spolu už v čase, keď Comey bol iba zástupca ministra spravodlivosti, Mueller bol dlhoročným R FBI. Oni dvaja pripravovali Bushovi po 9/11 útok na Irak. To iste viete ...
J.Comey už jasne na začiatku tejto aférky s ruskými hackermi deklaroval, že neexistujú dôkazy o spojení trumpovej kampane s Ruskom a ani o vmiešavaní sa Rusov do am.volieb.
Trump je starý seladón, ale žeby si nepamätal? On len mlží a tvítuje hlúposti, ráno to, popoludní ono a večer všetko poprie ..... on nerozhoduje o ničom, je len na upútavanie pozornosti a rozbroje.
Tam vždy rozhodovali iní a nie je tomu inak ani dnes. Obávam sa, že vypukne nový vojnový konflikt a bude sa nás bytostne dotýkať.
To ste ho teda poriadne precenili ...... on nemá záujem o ukončenie vojny v Sýrii, však to sám povedal, utratili sme na Blízkom východe 6 biliónov dollárov a máme tam hniezdo sršňov. Musíme začať opäť vyhrávať vojny! Zrovnáme to tam!
Ako môže zničiť Daeš, keď ten stojí a padá na žoldnieroch Blackwater, ktorí patria bratovi jeho ministerky školstva?
Ach, jáj, ja som precenila Vás.
V Bruseli bude otvárať megapredražené novopostavené sídlo NATO, summit ho nezaujíma. Dôležité cesty, Saudská Arábia - ďaľší rozmach terorizmu, v Tel Avive sa bude kajať a Franto mu dá rozhrešenie a potom si zájde bankrotár medzi bankrotujúce krajiny G7. Však bankroty sú jeho život.
Adina, duša drahá, ty máš aj vôbec poňatie o čom píšeš?
BRICS je výtvor tých istých elít, ktoré stvorili i AIIB, Banku BRICS .... i projekt Hodvábnej cesty /prvá začala o tom hovoriť Hillary Clinton a to bol i jeden z dôvodov neopustenia Afganistanu/ a tie elity sídla v U.S.A. ......... tie isté elity podporovali a podporujú i Trumpa. Trump žiadnych kamarátov nemá, toť toľko ......
Trumpa zvolili volitelia a nie voliči a prečo, nie je ťažké uhádnuť ..... Kissinger to povedal viac než jasne ..... potrebovali šaša.
A stále dokola dokolečka, tie isté drísty.
Už dávno sa vie, že ruskí hackeri nemajú nič spoločné s voľbami v USA ani s vykrádaním DS, však to svojho času tvrdil i Comey.
Toto sú správy asi takého typu, ako keď kongresmanka Maxine Waters hystericky vyrevúvala v americkom kongrese, že Vladimír Putin napadol Severnú Kóreju a Američania jej musia pomôcť.
Neviem, či moja mama všetkému rozumela, ale ja verím, že sa v živote obracať vedela. Zomrela skôr, než som to mohla zistiť.
Mama je vždy len jedna a treba si ju ctiť a vážiť už za jej života. Máte obrovské šťastie, že svoju mamu máte.
Vďaka za užitočné informácie.
Prečo by bojovali proti niečomu, čo im vyhovuje? Ktože ten fašizmus stvoril? Ľudia z ulice to neboli ......
al-CIAda, to je Váš názor, nebudem polemizovať.
Ale nesúhlasím, trump je vrchný veliteľ OS USA ..... naviac z akého dôvodu ide navyšovať vojenský rozpočet? Je to handel medzi Rusmi a Američanmi, ktorým sú ľudské životy ukradnuté a či bude pokoj a mier v Sýrii.
Keby boli Rusi chceli, už dávno by tam bol pokoj, vid Palmýra ..... oslobodia, ale nezabezpečia, to je veľmi "smiešny ťah".
Tú kolónu tvorili vojaci SAA, NDF/Národné sily obrany/, Hizballáh a irackej šiítskej Kataib al-Iman, boli od základne Tanfu NSA - Nová sýrska armáda, ktorú vycvičili a vyzbrojili americké zvláštne služby /rozumej Blackwater/Academi/ 27 km. Nijak ju neohrozovali.
Píšete to isté vyjadrenie, aké vydalo i ruské velenie, neverím im. Trumpa nikto neohrozuje, Trumpa voliči nezvolili, ale volitelia, bol tam dosadený, kedy už pochopíte, že to je ich človek a všetky tie tančeky okolo, aký je to chudáčik sú len prekrytím niečoho iného.
Ale nebudem presviedčať .....
Akoby ich jedna mater mala.
Babiš privatizér s podivným pozadím, nemorálne využívajúci diery v zákonoch ......ľuďom imponujú také kreatúry .......
Zeman sa postaral o transformáciu národného majetku do rúk takým Babišom, zachraňoval banky, aby ich následne za smiešnu korunu "daroval" súkromným subjektom ..... ľudia majú krátku pamäť ...... asi mnohí zabudli na jeho vyznanie v Knessete ......
Sobotka posluhujúci obom, od každého trošku ......
A čo sa Rusi rozčuľujú?
Pokrytci .......
Kde je ich povestný dáždnik?
Však o presune amer.vojsk z jordánskej základne Ruban Camp k sýrskym hraniciam vedieť museli. Presun začal vtedy, keď trumpeta bombardoval sýrsku leteckú základňu.
Môj skromný názor je, že pokiaľ idú financie z verejných zdrojov do cirkví. Tak štát by mal mať možnosť do ich činnosti hovoriť.
Priznám sa, nezaujímam sa o túto oblasť, takže nemám dokonalý prehľad a nemôžem sa vyjadrovať.
Za poskytnutú informáciu vďaka.
K tomu bombardovaniu. Upozorňovala som, že po tom "smiešnom" bombardovaní sýr.leteckej základne, sa dala do pohybu z jordánskej základne Ruban Camp 1.200 členná americká skupina špecialne vycvičená smerom Damašk. Dnes teda už sa vie, aké je jedno z ich poslaní.
Vojna v Sýrii bude pokračovať, nie je záujem o jej ukončenie.
Rusi toto dopustiť nemali, ale zase až tak prekvapení by sme nemuseli byť. Budovanie ostrovčekov slobody v Sýrii bol predsa plán ešte obamovej administratívy, Rusi nesúhlasili a zrazu sa hrnú do budovania.
Američania sú vrahovia a Rusi nie sú o nič lepší. Dali Sýrčanom nádej, aby im ju v zápäti zobrali, sú ešte bezcharakternejší ako tí amer.kovboji.
Tak zdarne pokračujte vo vyplňovaní medial.medzerí!
Žiadny vonkajší nepriateľ, tie zbrane si platíte na vlastnú likvidáciu!
Veď America First! Nepoznáte, adelka?
Ako Ameriku spraví trumpeta veľkou? I tak, že bude, jemne povedané" vydierať krajiny NATO, Nemcom už účet vystavil za ochranu, ktorú im amer.vojsko poskytovalo ......
Toto je iba začiatok, však mierotvorca trump je biznisman a vojna je najlepší biznis.
Že vás stále baví písať o tom showmanovi, robí show a nič viac, však preto mu dovolili dočasný pobyt v bielej chatrči.
Dávno sa vie, že žiadni ruskí hackeri amer.servery nenabúrali.
Jedinec také niečo nezvládne a organizovaní tí sú pod kontrolou. Však pre koho pracuje WikiLeaks a či Anonymous?
Zabudnite, že toho ťuťmáka odvolajú, ďaľší budú pribúdať, toť ve Francii Macron nastúpil, ďaľší z rovnakého chlieva ako trumpeta. Jeden od nem.-hol. eugenikov, druhý od červeného štítu.
A korporácie preberajú vládu, nový svet.poriadok je realita!
Ale to nemáte v náplni rozoberať, treba to maskovat hystériou okolo trympeťáka.
Veď si trumpa vybrali sami, prečo by ho mali rušiť?
Presne robí to, k čomu bol vyvolený ....
Myslím, pán Javurek, že ste natoľko inteligentný a tú ich hru ste dokonale prehliadli.
Čo mohol trumpeťák tak nového Rusom povedať? VVP je odchovaný tajnými službami, tam je doma, to je jeho parketa. Trumpeťák je len užitočný idiot.
Toto nie je súperenie Rusko & USA, to je súboj korporácii a politici už potrební nie sú. Mnohým to už zrejme došlo, majú strach nielen o svoje posluhovačské postavenie, ale najmä majetky. Ľahko prišlo, ľahko odišlo. Tak sa vzpierajú.
Trumpeťák politik nie je. A jeho vláda je miliardárska.
Macron tiež je milionár a staré politické tváre odmietol.
Nastupuje vláda korporácii a ani sa tým netaja.
A ľudia tomu tlieskajú, nuž, nech si to užijú.
Kto chce byť slepý, nech slepým ostane!
Odporúčame