Pekne vyjadrené, ale doba jedného svetového jazyka sa už neplíži, priam letí.
SNS je veľmi ústretová.
Pekne vyjadrené, ale doba jedného svetového jazyka sa už neplíži, priam letí.
SNS je veľmi ústretová.
Však to je správne, sú parlamentnou stranou, nech sa diskusii zúčastňujú.
Pokiaľ budú mať zdatných oponentov a či spoludiskutérov. Však sa toť, jeden, ktorého som považovala za vzdelaného a rozhľadeněho, vyfarbil. Totál tupelo a čo potom také eso typu Mazurek, či ako sa zove ten boy so silnými kecmi ......
Ak ľudia nevidia tú inteligenčnú úbohosť tejto party tak si zaslúžia, aby im vládla.
A dr. Grausová, tak to mňa podrž, okrem Svätopluka bol len tiso prezident slovákov, ševelila táto kožná dochtorka.
Tak nech len k národu hovoria, je to ich právo.
Nezaškodilo by sa pozrieť, aké a koľko financií tečie zo ŠR do bb kraja a ešte lepšie si pozisťovať, ako sú využité .......
Ako som čítala nejaký rozbor, eurofondy v bb kraji nechýbajú.
*******************
Ak by niekto kotlebu a spol nepotreboval, nikdy by sa županom ani poslancom nestal.
Ak by kotleba nebol ochotným slúžiacim, nikdy by sa županom ani poslancom nestal!!!
************
Všetko smeruje k stretu islamistov s pôvodnými európskymi národmi. A kotleba je len štváč, náhončí, veď Slovákov, ktorí neutečú bude treba preriediť.
Prof.Stanek .... bolo vypočítané, že na území SK bude postačovať 2 mil. obyvateľov.O depopulácii ste iste počuli?
A to popieranie holokaustu, znevažovanie a oslavovanie tisu si vyžerieme ......
Mme Le Pen dostala úver od rusko-českej banky a aj toť nedávno 28 mil., takže 2x bola úverovaná.
Rusko nemá záujem, aby sa EÚ rozpadla, bol to Francúz de Gaulle, ktorý prišiel s myšlienkou spojenia od Lisabonu po Vladivostok.
VVP sa snažil ten návrh oživiť, nem.kancelárka to zavrhla.
Ani Mme Le Pen nikdy nebazírovala na rozpade EÚ, navrhla nové usporiadanie s tým, že o tom majú rozhodnúť občania.
Bol to gen. de Gaulle, ktorý vyprášil NATO z Paríža a odmietal am.velenie. Le Penová musí veľmi dobre poznať podrobnosti, pretože strana jej otca vznikla za účelom podpory de Gaulla.
Kotleba je len potrimiskár, vytvorený len za účelom zničiť národ. Dráždi a národ dotiahne do skazy.
Izrael.velvyslanec sa už nechal počuť. Kto ovláda financie? Kto ovláda dlhy? Ten určuje .....
Je desivé počúvať ten inteligentný elektorát K-LSNS.
Le Penová holokaust nepoprela, ale povedala, že zodpovedný bol vtedajší štát, vládnuci a nie občania. Neoslavuje Vichy, občanov chráni, kotleba nás zničí!
Smutne, ze sa rozhorcuje prave izraelsky velvyslanec.
Rozhorcovat by sa mali ti, pozostali, ktorym predkov bestialnym sposobom povrazdili.
Ti vsak mlcia a provokacie tohto typu podporuju, odplata ich neminie a bude kruta.
Kto chce kam, pomozme mu tam!
Zial, provokateri opat kabat prevlecu a odse.ru si to nevinni.
Komu niet rady, niet ani pomoci.......
Pena len tak pŕska, chcelo by to i šľahačku.
Vojny, hlad, zimu znáša len plebs, ktorý je ohlupovaný najatými žvástalmi, ktorí usporiadavajú mítingy, na ktorých oduševnene búšia do stola a vyzývajú plebs, aby sa šikovala pod prápormi pravdy jedinej.
A plebs brodiac sa vlastnými výkalmi sa žvástalom chce zavďačiť a vyberie si vlastnú potupu i smrť.
A žvástal po dobre vykonanej kortešovačke dostane odmenu, pri teplom krbe svojho ipána ohreje rúčky a oblaží sa kaviárom a holota kape hladom a chorobami.
Nevolila som, voliť nikdy nepôjdem, nie som ovca, barana nepotrebujem.
Tieto rozpravy sú mi cudzie.
Ty tiež máš svojho žvástala. O následkoch migrácie horlí, ale príčiny a pôvodcov nepranieruje.
Rozdiel medzi tebou a tými, čo ich spomínaš, nebadám.
A naokraj, tie organizácie, čo sa pripisujú sorosovi, spravuje a riadi Ministerstvo zahraničných vecí USA.
No a šak ti nik nebráni, začni zmenu a priamo od seba ......
"....v civilizovanom svete dostáva do popredia nenávisť a do úzadia láska." Hojže, bože, frázičky roztomilé.
A Tak Frantíci máte to zrátane! Aj Grěci si žili nad pomery, kto bude ďaľší?
Nebudem to ani čítať, ešte by mňa mátalo. Príšery plesajú ........
Dúhový Emmanuel vyštudoval filozofiu v Nanterre, žiaden liberál nikdy nebol sociálny, chce zrušiť desaťtisíc prac.miest, predĺžiť prac.týždeň ......
To,že sa stal invest.bankárom u Rothschild&Cie. ešte z neho ekonóma neurobilo, ale získal výborné referencie, aby si odskočil do prezidentskej kancelárie, ako sa zdá, tak si bol obhliadnúť svoje budúce bydlo.
Však sa i ukázal, keď bol MH, korupcia a podvody, preto ho nazývajú finan.Mozart
Ako napísal/nenapísal Adolf H. Mein Kampf, tak isto ani dúhový Emmanuel knihu Revolution.
Ale má fantastické známosti, okrem manželk.rodiny rodinu Rothschild, farmaceut.magnátov Servier, manžela módneho návrhára YSL, najväčšieho akcionára Le Monde. Média sú na jeho strane, ako i blízky priateľ šéf Radia France Mathieu Gallet, dúhová loby sa sťahuje do Elyzejského paláca.
Odbojným Francúzom bude veliť člen eur.haute noblesse, človek, ktorý hovorí veľa, ale nik mu nerozumie. Dôležité je, aby rozumel on svojim pánom.
V Paríži príšery plesajú ......
Milan1, mohla som ju osloviť aj inak, holubička, lastovička, ale toto sa mi zdalo najtrefnejšie.
Spomínal sa diskutér Fanfan a ten pri jednom jej blogu vyriekol, asi toto ..... lilisun sa vytratila, nastúpila devana, tak som si na to spomenula, obsah, štylistika i úprava zodpovedali.....
Existuje niečo, ako ochrana osobných údajov, tak do toho nerýpem. JA NIE ...... ale našli sa borci, čo si nechávali zasielať moje príspevky a keďže som sa dozvedieť nemohla, kto tak baží po mojich príspevkoch, tak som si zapátrala .....
Moje príspevky sa vyskytovali v období marec - máj 2016 pod rôznymi nick-ami a pri porovnaní, môžem 10 kusov zdokladovať, že ja som ich nepísala a boli odpísané od mojich starších príspevkov.
10 mojich príspevkov a 6 rôznych nickov ich použilo, od slova do slova, bez jedinej úpravy, potom som pochopila, ako to funguje a načo si dala zasielať moje príspevky a vôbec ako funguje tunajšia debata.
Čína už dávno získavala know-how a nemusela skupovať vo veľkom, teraz skupuje, aby rozpúšťala devízové rezervy.
Pokiaľ USA vlastní dolár a dolár je svet.rezervnou menou, tak Čína by víťazom nebola, nebolo by víťazov, boli by len porazení. Čína má offshore už i v Zurichu a v juanoch.
Čína doma vytvorila obrovskú nerovnosť a domácu spotrebu ešte dlho bude mať na úrovni rozvíjajúcej sa krajiny. Číne nízka cena ropy vyhovuje, nie je vyvážajúcou krajinou. Čína má však obrovské problémy s pitnou vodou. A taktiež s obrovským únikom kapitálu, však Wall Street.
Ach, jááj, liberálna ekonomika, zabiják súťaživosti a matka nevídanej korupcie ...... Pravdou však je, že Čína veľmi umne využila globalizáciu a nenažranosť nadnárodných korporácií, asi mala dobrých radcov.
Ja by som to nenazvala šokom, ale dobrým divadelným predstavením.
Mélenchon bol síce v šoku, ale z toho, ako dúhový Macron už v polovici oslavoval a Mme Le Pen asi tak po sčítaní 40% hlasov. Pritom penelopegate Fillon gratuloval a podporoval ešte skôr než boli sčítané hlasy vo veľkomestách. Nuž, ale asi mu budú odpustené tie vykrádačky.
Je úplne jedno, ktorý z postupujúcej dvojice zvíťazí. Pokiaľ by to bola Mme Le Pen, tak by o niekoľko rokov oddialila to, čo dúhový korupčník, prezývaný finančný Mozart predstavuje ..... je to smutné, že ľudia vidia a predsa sa správajú ako slepci a počujú a predsa sú hluchí.
Myslím, že nás dve žiadna cesta nečaká. Ale Vám želám šťastnú a veselú cestu životom.
Nezvyčajné vyjadrovanie, nešablónovité a Herichová, spomenula som si na tú básničku. Prečítala a zapamätala som si ju.
Prezývku štrkáč som si vybrala k obrane a nie útoku. Nie som jedovatá a ani zlostná.
Nie, PO nepoznám, nebola som tam cez 20 rokov, bude to treba napraviť.
Majte sa fajn a nech Vás veršovanie neopúšťa!
Ale devana, oni predsa nevyvražďovali vlastný národ? Schlaď sa, aby si pevyštekala ten svoj pravý charakter ...... Nevynášaj súdy!
devanka, dievča zlaté, zase kotlebovské táraninky, drahá lilisun ......tí, čo volia kotlebu, pľujú po hroboch tých, ktorých nechal Tiso vyvraždiť a ešte za to vrahov i vyznamenával.
Takže i ty patríš medzi tých, čo schvaľovali vyvražďovanie vlastných spoluobčanov.
Ó, bože, o čo si lepšia, ako tí dnešní vojnychtiví? Frázy, frázičky, plné rozhorčenia a pritom ti nevadí genocída na vlastnom národe.
Malé deti predsa voliť nemôžu, čo tu podsúvaš?
A že zdravím celú rodinku, sestry, bratov i tú rodinu za morom!
Chesusmárijá, tak Beblavý a Mihál, to je mi dvojka ..... a nová strana na Slovensku, toť mala len každá ulica svoju stranu, teraz už každý barák, nebude to nejaký svetový rekord, čo sa počtu politických strán týka? Aby sme to neprepásli ..... taký svetový prim.
Po tých rozbrojoch, čo prebehli hokejom, prestala som sa zaujímať o hokej vôbec.
Vďaka za zhodnotenie a gratulujem!
Odporúčame