Nádherné, jednoducho máte bystré a zároveň citlivé oko ..... tak ja som sa usadila do pohodlného kresla a dôkladne si prezrela fotky i prečítala sprievodné slová.
A skonštatovala som, že mňa nielen bohacujete o nové poznatky a nemusím sa ani pieskom brodiť. Ale navraciate mňa i do dôb veľmi milených. Zbožňujem také malé nezbedníčky, mali sme dve také rozkošné plavovlásky v susedstve, dnes sú to už slečny. Na chvíle s nimi strávené nezabudnem nikdy. I tá minulá i táto fotografia mi ich pripomenula.
Veľmi pekne ďakujem!
Také pieskové duny sú i na Rujane a ešte podobnejšie tým, čo ste zväčnili sú na ostrove Amrum. Asi to bude pre tú severskú časť Európy typické.
Tak si oddýchnite, naberte nových síl a hajde za novými dobrodružstvami! Teším sa na ďaľšie pre mňa milé stretnutie. Veľa šťastia .......


