Zen, to nie je múdrosť, je to len skutočnosť taká, aká je.
Zen je cesta samostatnosti .... myslím, že sa mýliš, múdrosť nie je afrodiziakum.
Ja hádzaním taľafatiek do priestoru nehovorím múdrosť, ale tie taľafatky a frázičky na ľudí zaberajú. Taký Macron zapôsobil i na Teba, pritom je to len frázman.
Zaujalo mňa však toto: Po ceste zenu sa môže vydať iba odvážny človek. Je to cesta bojovníka s neustále otvorenými očami a s jasnou pozornosťou. Ty jasnozrivosťou ovplývaš, ale zdá sa, že tiež nie si imúnna voči fádnym frázam. Či si odvážna bojovníčka? To posúdiť neviem.
Krišpín, končím.
Vďaka za ovlaženie duše, poetka - moletka ..... To vyznanie z 01.05. "Mojej mame" som si uložila, moja pamäť je najlepšie úložište.


