Transparency International vydalo spravu o hospodareni bb zupana a ticho, tichucko .....
Len na zaver, nikoho by nemalo zaujimat, co dotycny hovori, ale co a ako kona.
Zial, slepota ludi presiahla vsetky ocakavania.
Nech sa vam dari!
P.S. nikdy som nemala v umysle moralizovat ani poucovat. Vase blogy boli diskutovane, nie kazdemu to vyhovovalo. Poznal vase reakcie a provokoval, aby svojesiroke "portfolio" nickov skryl za vase.
Pamatate 5nickovy ap.? Nabiehali ste tej odpudivejj kreature priamo na smec.
No, co uz?


