Voliči LSNS sú ako mimino hádžuce sa o zem
Ja súhlasím s Devanou, že je to pekny sen, keby sme mimo EU boli silny a potravinovo sebestacny stat .... to si písala ty .. napísala som, že to nikdy nebolo a nebude, aby sme mohli byť potravinovo sebestačný štát ....
Písala som, že sú mi tí "slov.politici" ukradnutí, nastrčené kreatúry mňa nezaujímajú, ale žiaľ, rozhodujú o mojom žití a musím im na tie ich avantúry prispievať. Nie som slepá a ani hluchá.
Chmelára poznám, to som tiež písala, ale nie so všetkým súhlasím, čo povie.
Sulík je nehorázny klamár, to som písala a za tým si stojím, jeho lži a napádanie Grékov bolo úplne v rozpore s tým, čo sa v Grécku dialo, ale splynul s prúdom, leniví a vyžratí Gréci a s tými bežencami je to podobné ...štvanie.
Nuž, odporúčam ti vyhľadať si článoček "Intelektuál, napriek tomu idiot" autor Nássim Nicholas Taleb, odmieta vidieť faktá, ktoré vyvracajú jeho teórie .....nechcem ťa uraziť, abraxas písali, že si učiteľka, chválabohu, že nemám deti .....