Oni očividne potrebujú pomôcť:( Začnime referendom.
Oni očividne potrebujú pomôcť:( Začnime referendom.
Zdá sa ti , že tu je nejaká dôkazová núdza, či len chtíč rypnúť si do GP?
To je hláška debila z TT.
To musíme byť v pekných sr ... keď chce takto držať PS mimo obliga. Vidieť, ako pekne majú podchytených vládnych diletantov, že vlastne žiadne zmeny netreba.
Nikto nás nechce, mrnk, mrnk...
Ak vtrhne bezdôvodne, tak nie.
Cítiš ten rozdiel?
To už nemajú muníciu na ostreľovanie vlastných?
Prídeš o limuzínu, ochranku, zdanlivý pocit bezpečia a nakoniec o slobodu. Skončíš, kam patríš. My si to užijeme.
Potreboval si to?
... choré a navyše stále diskriminačné...ako všetko, čo táto sebranka priniesla.
Aký presvedčený... ževraj vyšetrovanie neexistujúcich zločinov... Nebuďte ešte smiešnejší, ako ste .
Dobrý článok.
... dávaj aj zdroj, prosím.
...v tom musia ísť aj príslušné vlády!
Vieš...keby na tupú vulgárnu otázku nejakého neznámeho týpka neodpovedala práve ona sama...
Klobúk dolu pred Shiffrinovou, ozajstná šampiónka.
Ja blbá Korčula...
Tak to si užijeme!!!
Ani takú nezložili a nenapísali:)))
Už sa dušoval, že vezme Čaputovú na kolená a prvá návšteva...hurá k Volodymyrovi.
A to voliči odchádzali od urien hovoriac, že určite nevolili agentov a lampasákov:)))
Odporúčame