Fakty, čísla...by znamenali KO, či prečo nie sú uvedené?
Kto vreští? Môžu pokračovať a obviniť Fica rovnako a z toho istého ako Ribaniča. Mimochodom tomu dnes zrušili.
Ale skutočná zločinecká skupina bude doriešená po voľbách.:))) Ak teda nezačne konať prokuratúra samostatne.
Dnes to do seba nádherne zapadlo. Prezidentka a o pár minút GP.
Gratulujem, madam:)))
A prečo nie sú teraz banky zdanené? Logika...
...pre potreby ktorých občanov? *íčových voličov?
Chceli vidieť dobrý šport a spraviť pohodovú atmosféru? Nie všade bežné.
...hej, po voľbách.
matovič má pravdu. Prehral pacient:)))
"...ale chcete zachranit zivot a zdravie blizkeho cloveka.Preto si myslim, ze takto zobrany uplatok nie je to iste, ako pri funkcionarovi, ktory mi robi prieky napriklad pri stavbe nejakeho objektu, pretoze tu uz ina moznost neexistuje, len uplatok, alebo smrt."
Práve preto je to ešte hanebnejšie BRANIE úplatkov.
1. Je to ich práca a poslanie
2. Hippocrates čo na to?
Kto berie úplatky, nikdy nebude mať dosť aby prestal.
Jedna vec je celosvetová kríza a druhá vec je banda neschopákov, ktorá dopady krízy na obyvateľov ešte umocní.:(((
Prispela na potraviny zo svojho alebo z rozpočtu prezidentskej kancelárie.... čiže z nášho a robí si len PR?
Mám rovnakú skúsenosť, aj celá moja rodina.
Čo takto ísť na PN všetci, čo sa im obracia žalúdok z matoviča?
Dobré heslo... čo na to odborári?
Presne. Ako útok ukrov na Poľsko. Nestal by sa, keby Rusi nezačali špeciálnu operáciu. (Ak to tak náhodou neznie... súhlasím s tebou.)
A prečo sa rozpakujete zverejniť prevádzky, ktoré ste odhalili? PTZD?
To nepôjde. Mnohí už dnes odrobia za mesiac o 2 týždne viac.
To je tak, keď psychopatove ponuky sú časovo limitované. V čom inom by sa psychopat vyžíval. Zažnite svetlá, zapnite kamery... že už som u každého idiot? Nevadí!
Odporúčame