... nám aktuálne vládnu.
... nám aktuálne vládnu.
Toto je / bol titulok. Musel som to skopírovať, zaznamenať.
"Káčer: Aliancii sa zbrane nemíňajú, Ukrajinu musí ďalej všestranne podporovať"
Robíte si prdel alebo sa už nemusíte za nič skrývať?
Daj o čom bol Ficko v Gorile:)))
Bwahahaha
Dosť stupídny príspevok. Daj dôkaz...
Ako sorry, ale aj spis Gorila bol vyhodený z možnej dôkazovej databázy, dokonca aj zo strany EU. Tak už nesplietaj.
Naši chlapci sú totálni neschopáci ...asi ako ich páni.
Hey, Prick, zločinecká skupina tu je a bude vyšetrovaná, to si píš.
Naši ľudia stále zhŕňajú k sebe. S tým nič neurobíš. Na ktorejkoľvek strane stojíš. Dúfam, že aspoň cikulec už dostane po ptáčkach...
One of 3 highest priority VIP seats.
Nie, stačí poslať vládny špeciál... verím, že vo svojej fantázii vedia, ako na to.
"Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) verí, že zajtra sa prerokuje navyšovanie koeficientov. Ostatných sedem požiadaviek sa podľa neho presunie na koniec decembrovej schôdze. "
Nie, nebolo to o mzdách.:))(
Kto vreští? Môžu pokračovať a obviniť Fica rovnako a z toho istého ako Ribaniča. Mimochodom tomu dnes zrušili.
Ale skutočná zločinecká skupina bude doriešená po voľbách.:))) Ak teda nezačne konať prokuratúra samostatne.
Dnes to do seba nádherne zapadlo. Prezidentka a o pár minút GP.
Gratulujem, madam:)))
A prečo nie sú teraz banky zdanené? Logika...
...pre potreby ktorých občanov? *íčových voličov?
Chceli vidieť dobrý šport a spraviť pohodovú atmosféru? Nie všade bežné.
...hej, po voľbách.
matovič má pravdu. Prehral pacient:)))
Odporúčame