"...ale chcete zachranit zivot a zdravie blizkeho cloveka.Preto si myslim, ze takto zobrany uplatok nie je to iste, ako pri funkcionarovi, ktory mi robi prieky napriklad pri stavbe nejakeho objektu, pretoze tu uz ina moznost neexistuje, len uplatok, alebo smrt."
Práve preto je to ešte hanebnejšie BRANIE úplatkov.
1. Je to ich práca a poslanie
2. Hippocrates čo na to?

