Majú!!!!!!!
...zálusk na jeho miesto.
Majú!!!!!!!
...zálusk na jeho miesto.
Už sa ozýva aj SLK. Dávali tlačovku na joj24.
Len sestry sú zatiaľ držané na opratách kaveckou. Ale aj z tade už počuť hlasy ...
Zase ste sa netrafili, zase vedľa. Kolký už to krát? Tak tam vedľa potom hľadajte aj podporu:)))
Náhodou...heger, prvý krát dobre:)))
..." ďalšie rokovanie s lekárskymi odborármi na štvrtok o 11.00 h."
Toto nemôže byť pravda... Povedzte, že nie je.
Ty to dávaš na ako 13. dôchodok od Smeru:)))
Po nás potopa? Nie, to už dávno neplatí. Tu je potopa v priamom prenose, vďaka klamári a plagiátori!
Tak. Keby som veril konšpiráciám, povedal by som, že toto je riadená genocída:(
Štatisti vedia figu koľko má ktorá domácnosť nakúpené na úvery. Skutočnosť bude ešte omnoho horšia.
???
...a ako to vybočuje z toho, čo som napísal?
Aha...tento hlupák, čo v každom poste modifikuje slová mužík a borovička, prišiel o profil? Žeby spammer?
Tam v bašte demokracie nič nového. V Orlande to bolo ešte horšie.
Ja tvrdím to isté. Nech len lekári vydržia a nechajú poriska splniť svoj sľub o odchode z vlády. Naspäť ich zoberú vždy. Poriska už hádam nie.
A basta. Tak ste si povedali a cez to vlak nejde. Ste smiešni úplne všetci:)))
...a ešte zabudol dodať, že koaličná zmluva mu neumožňuje hlasovať za odvolanie ministra vlády:)))
Fú... skutočne bola aj za Smeru taká inflácia a taký prepad hodnoty peňazí?
...teda okrem už spomenutého COVID teroru, buzerácie atď.
Pssssst, tých je našťastie len 150 a myslia si, že sú elita národa. Neťahal by som kocúra za chvost...alebo radikálne znížiť platy poslancom NR SR.
Jarko mal zrejme v noci polúcie a tak sa dnes pre zmenu v éteri hovorilo, ako veľmi potrebujeme nahradiť Albatrosy. Však na nič iné ani netreba.
https://tvnoviny.sk/zahranicne/clanok/128632…
...pre tých, čo nevedia otvoriť zamknutý článok...
Odporúčame