Tak nech jej to kĺže.
Počas toho nekontrovaného zbabelého úteku, chaosu a násilia čo tam panovalo boli špeciálne sily nasadené na evakuáciu spolupracujúcich osôb a ich rodín...a úspešne. Majú sa čím chváliť, buďme objektívni.
Vám to tam v tom parlamente musí inak vyšívať.
Ako je možné že parlament, v ktorom má vládna koalícia menšinu, prijíma jeden zákon za druhým? A vôbec, že je uznášaniaschopný?
Ešte sa mu štát ospravedlní za dobu, v ktorej musel žiť. :)))
Toto už nemá obdobu.
Obrovské spájanie velikánov:)))))
Slováka nenaserú...len troška viac ohnú. Dobre to vedia.
Ja už nerozumiem, fakt nerozumiem ako to píšete tie články.
"Od júla 2023 dostanete čiastkový dôchodok zo Sociálnej poisťovne "
vs
"Vyplýva to z návrhu novely zákona o sociálnom poistení, ktorý sa nachádza v pripomienkovom konaní."
To napísal on, alebo jeho depka?
Asi vieš, komu je zaťažko chodiť na Slavín.
Takže už nebudú musieť chodiť na Slavín?
Takže amík, pán sveta, má dostupné takéto autá.
A nám euroekoteroristi umožnia akurát tak ťahať káčera.
Kde sa, prosím, diali ešte väčšie šialenosti?
To je predsa jasné. Ale v súčasnom stave, keď ani Saska sa neťahá k voľbám, keď riško nemôže s íčkom, janka nemôže s romankou atď., ale nikto nechce smer1 a 2 a extrém (ako ich hanlivo nazývajú)...je šanca na súhlas s úradníckou vládou najväčšia. Radšej budem čušať, lebo sa toho niekto chytí...
... 76 hlasov by ale v aktuálnej situácii vôbec nemusel byť žiadny problém.
V Ústave nie, prečo potom v reále?
Áno, edko je po exposlancovi žiakovi ďalším, ktorý pozná svoje práva:)))
Tým pádom by sa nikdy nestalo, že v situácii v akej je trebárs táto vláda...ak nedokáže vládnuť a mať väčšinu na presadzovanie svojej politiky...by nikdy nenastúpila úradnícka vláda. Vlastne...tu už asi nič nie je nemožné:(
Blíži sa 8.11. kedy má znovu fungovať parlament a plénum má schvaľovať množstvo zákonov...
...tak sa spraví zápletka, aby aspoň výbory NR SR mali o čom točiť? Uvidíme.
Odporúčame