https://refresher.sk/112782-MS-2022-v-Katare…
Takto zorganizované MS môžu zaujať a pritiahnuť len liberálne hyeny.
https://refresher.sk/112782-MS-2022-v-Katare…
Takto zorganizované MS môžu zaujať a pritiahnuť len liberálne hyeny.
Takto to bolo pri nedávnych voľbách: "Kusého podporuje koalícia strán Sme rodina-KDH-Za ľudí-Dobrá voľba a Umiernení-Szövetség-Aliancia, pár dní pred voľbami ho podporila aj strana Hlas."
Nehovor. Pravidelne bývali a sú bloky zo snemov politických strán.
Navyše ak si si nevšimol, okrem TA3 nám pribudla rtvs24 a joj24. Čo do psej matere majú vysielať? A prečo zrovna na verejnoprávnej tv najsilnejšiu (opozičnú) stranu majú potláčať? Takto si to predstavujete? Gratulujem aký svet tu pomáhate vytvoriť aj pre svoje deti:(
Však to vidíme na rastúcej zadĺženosti. Ani sa netajil po voľbách, že si ich všetkých kúpi...nezabudli sme, ako sľúbil "investigatívnej" žurnalistike 10 miliónov ročne počas 4 rokov.
Dementoval to niekto z pisálkov?
Nemáš diaľkový ovládač, alebo ti nemá kto prepnúť program?
Toľko pravdy v 1 hodine nebolo f telkách aspoň 2 a pol roka.
Hlavy postíňať:))))
Prečo? Keď to sype, je to OK.
A svet žasne.
...na druhej strane, koľko už bolo pochybení pri výbere laureátov a aj držiteľa Bielej vrany?
...posilnilo... bwahahaha!!!
Si si istý, že na UA vedia, čo sú to normy a postupy ICAO a ATM?
A že majú ísť ich presvedčila pandémia a stupidovičove atómky.
Demaskovaní, vyzlečení do naha...
Z ôsmych bodov sa dohodli na siedmich. Nedohodli sa ešte jedine na mzdách:)))
...just for record :"Čaputová: Odkaz novembra pre mňa tento rok je, že slušnosť nie je slabosť."
Každý rok číta odkaz Zamatovej inak? Zaujímavé.
Super, tú som vždy chcel:)))
Cena bola pre domácnosti zastropovaná do konca r. 2023, mám to potvrdené od zamestnanca SSE. Nehádam, uvidím, dnes sa fakt nedá nikomu a ničomu veriť.
Ja mám už po vyúčtovaní. Za byt 120 m2 mi vracajú 4 € a zvyšujú zálohové platby o 2€ mesačne. Nič likvidačné... zatiaľ. SSE.
... ukážkový tímlíder zo stajne sas:)))
Toto neospravedlňuje vzniknutú situáciu. Čokoľvek spravíš, si za to zodpovedný.
Pozri, ja nepovažujem ani jednu stranu za nepriateľa, vôbec už nie za spojenca.
...len že včera, kým všetci ukazovali na Rusov, sa tu húdla iná pesnička:)
Tak po správnosti aktivovať článok 4, možno aj 5 proti Ukrajine?
Zase vedľa. Kto tu chodí v oprdenej limuzíne, bude neskôr kanálmi. Asi trénuje. Nie, smeráci to nie sú:)))
Odporúčame