"...muž údajne z Považskej Bystrice, ktorý je bezdomovcom..."
"...muž údajne z Považskej Bystrice, ktorý je bezdomovcom..."
Útočné pušky. Kuá nové útočné pušky pre vojakov sa jarkovi prisnilo...nie do zdravotníctva. Armáda hladuje... ukrajinská... už dávno neboli do nej žiadne investície...niekoho priority:(((
Je to tak. Vyzerá, že sledoval vedúceho a tú B17 v podstate v náklone pod sebou nemohol vidieť.
Toho železa tam hore bolo v tom čase neúrekom. Či im nevyšla choreografia... či sa im posunuli sloty... uvidíme.
Díky za link.
Odborník na všetko je jedine tvoj všemohúci matovič, ktorí vzišiel z volieb 2022 podľa odborníka na históriu:)
Ďakujem, to radšej tú karpatského typu.
To je už len hardcore klub z nemocničného oddelenia.
Vieš prečo si bola, krásavica, vyhodená z funkcie???
No preto, že my ostatní to o účtovaní pre zmetka vieme už dávno.
Presne tak, nezarábajú a to by mala byť pre ostatné povolania výzva a pozvánka.
Nie, netreba závidieť, ale zabojovať za svoje mzdy. Najvyšší čas pre podporu od odborov a na generálny štrajk.
Pod 3 musí ísť. Od nás si nezaslúži už ani vindru!
Hej, to je sila, to je budúcnosť našej krajiny:))))))
Spokojní? Neverím, že sú pri zmysloch.
Škoda že ten šampus v chladničke čaká na pád celej vlády:(
Budeme tu vládnuť naveky :-o
Manželia predsa mávajú spoločný účet. A neverím, že trtko k nemu nemá dispozičné právo.
20 minút úspora na 445 km dlhej trati? To je akože toho hodné? Ale no....
Áno aj to. Aj to, že sú znenazdajky tu a nič sa s tým vraj nedalo a nedá robiť.
Obávam sa, že toto nie je chyba, ani tuposť ani neschopnosť. Toto je je číry úmysel.
Takže sa predsa len vykašľali stáť v nejakých "dierach" ako Leopoldov, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Trenčiansku Teplú. K ním sa mali pridať aj Margecany. Počin génia, tu sa už niet nad čím diviť. Slovenský Hikari express to dá o 20 minút rýchlejšie:)))))))
Bwahaha, podaktorí milujú všetkých, aj jeho aj ju, láska je láska.
Odporúčame