Dostane ponuku, ktorá sa neodmieta:)
Dostane ponuku, ktorá sa neodmieta:)
Hej a Nemec maká ako šrób a nazvali to produktivita práce:)))
Za federácie sme mali jedného podobného experta... čo prestrelil vždy bránu aj z 2 m...volal sa tak príznačne...Levý! To bol virtuóz:)))
Ja som si aj myslel, že jeden nemôže byť taký debil a v tom krúpovi sa niečo bije!:)))
...od dnes aj uhlia. Dobre to robia tí yankeeovia.
Tak to má byť a nie basa ...stanovená od pása:)))
Neohrozuj svoju budúcnosť takto hlúpymi úvahami. Tento fakt nestojí za to.
Ono ako koniec všetkej srandy. Po 2,5 roku visia na chodbe úradu vlády medzi fotkami predsedov vlády dvaja idioti, pri spomienke na ktorých budú škrípať zuby ešte našim pravnúčatám. Fakt sa nehanbíte, voliči olano, smerodina a sas?
To vám poviem na konci mesiaca.
... pretože budujeme Slovensko moderné a prosperujúce.
"...a potrebujeme najmä zostať na svojich funkciách". :))))))))))))))
Nie, len citujú Sulíka.
Nie, tentox iba citujú ministra.
Keď dobre nasypeš, tak ževraj áno.
Hmmm a ako príjmeme od Rusov platby, ktoré zaplatíme za nich, keď sú sankcie.
Niekomu tu dobre drbe.
Vám už musí inak hrabať, vážení.
Odporúčame