... nevyzerá to tak.
Na Slovensku? Nebudú!!!
Ale popri tom hádam aj nejaké jednanie, hádam nebude platiť za letenku a ubytko!
To znie múdro. Vedia, z kade vietor fúka.
Ja sa teším na matoviča. Ten má na každého niečo nahraté, odložené, srdiečko mu horí len za pomstu...
... ešte bude rokenrol:)))
:)))
Takto sme sa prekárali v škôlke. Už viem, s kým mám do činenia.
Vieš, to v uvodzovkách, to zvykne byť citát. Ak by si čítal článok, vedel by si z kade.
Nadávaj ľuďom, ak máš za čo.
Ak to ale robíš pre svoju lenivosť a povrchnosť, vyzeráš ako hlupák.
Stredného, medzi dvoma guľami.
Ten ale nie je zvoliteľný za žiadnu stranu. Nezabudneme.
A nebude ani do 2030, hovoria šmudlovia pri moci:)))
To bola krádež tisícročia. Tebe mozog ukradli!
"Ako povedal Krúpa, vo vnútri hnutia vedenie vypovedanie koaličnej zmluvy zdôvodnilo záujmami oligarchov a temnými silami liberálov. Konšpirácie hodné už iba Smeru, kotlebovcov a uhríkovcov. "
No teda pán redaktor, ešte aj tu si kopnúť do opozície ... A pritom kráľmi stupídnosti, podlosti a vyrábania krivých konšpirácií sú práve tí aktuálne pri koryte.
Sulík postavil tím na vyjednávanie o novej koaličnej zmluve...na vyjednávanie o ktorom sa nevie, či vôbec bude ... Bwahahaha!!!
Ďalší, čo sa stará len o seba?
Životná úroveň krajiny nie je len o tebe, ...
Nevidíš ho, fakt? Tiež ma to pôvodne zaskočilo, ale spätne som to našiel ako "ognetušíteľ".
Odporúčame