Spolu? Môžu snívať.
To nie, ale začína to práve takto.
Výborne. Píšeš z Marsu?
Uff, toľko múdrosti sa zbehlo na jednom mieste:)))
Po týchto skúsenostiach veru nie. S odvolaním na konanie volodymyra a oficiálnych inštitúcií UA.
Hmmm a postaral sa o to chlapík, čo jeho krajine pomáhame viac ako si môžme dovoliť. Wau! What a surprise!
"Na spomienku do Nagasaki rovnako ako do Hirošimy neboli prizvaní zástupcovia Ruska ani Bieloruska. Pri útoku na Hirošimu prišlo o život 140-tisíc ľudí."
Dúfam že džentlemenov z USA pozvali a pohostili...
Zober si servítok s poutieraj sa:)))
Ale keď to už pochopili aj v NČ...
Asi Durex s pamäťou...
Bwahahaha, tak ty to už máš vyšetrené...
Ja sa naopak pri čítaní každý deň presviedčam, že naj> hlupáci volili matoviča. Takú tupotu inde len tak nenájdeš. Ani čítať, ani písať, ani chápať....
To za 3 roky musel byť riadny pohlavár v tej KSČ, bwahahaha!
Náš obvoďák hovorí, že sme na vrchole tejto vlny.
Každý už kašle na PCR, preto také malé čísla. Aj žena leží s Covidom, s teplotou diagnostikovaná len AG samotestom. PCR že už nikto nebude riešiť.
Ako by mohli inak prersedovia vyniknúť a udržať si podriadenosť a poriadok?
A na inom fóre mlátiš hlavu o zem za zelenú planétu? Tak sa to vyžaduje, správne!!!
Nefetuj už, starým ujom to nerobí dobre.
Treba dať tomu, čo to vysloví PKL a šancu dokázať to alebo ospravedlniť sa... ešte lepšie stíhať ho.
Odporúčame