Akože aká info ti tam chýba? Nezahmlieva sa tebe náhodou?
Akože aká info ti tam chýba? Nezahmlieva sa tebe náhodou?
....................a to na matowoličov číha ďalšia katastrofa. Nejaký janicek (však vieme ktorý...) z TN žebre o podpisy na novú stranu. Bacha na to ...
Nuž flek tímlídera pre obranu u sas je už obsadený, tak čo iné ti jarko zostáva? krúpa ťa jarko vyfajčil... Ale aj sas cvakne zubami naprázdno, aj tí sú totiž zodpovední za sučasný stav, aj keď sa od toho snažia dosť tupo dištancovať.
Pomôžem ti? pdpč!
Ale následky tvojho konania ťa aj tak dobehnú.
Budú, po voľbách. Alebo sa záhadne stratia z povrchu zemského? Alebo sa sami utratia? Kto vie...
Presne tak, ja už o týchto typoch nemôžem ani počuť, toto je tu už podstata problému...a teším sa na zmenu! Vychutnám si to.
To je škoda aj čítať tie splašky. A nenarážam tým na autora článku, v žiadnom prípade.
Teraz ju má sulík a nechce mu ju dať. To je podstata.
Absolútne rozumiem. Aj tak sa mi nepáči, že štát zruší a my máme platiť.
Matovič? Nepáči sa niekomu štýl písania leboFico?
Áno, modré vydané do 2009 resp. 2013 sú platné do konca 2032...
Takže vy zrušíte platnosť a my zaplatíme...matelkowo, mafia hnusná.
Ju to už ale tankovať nemusí...
"Dátum úmrtia: 23. marca 2022, Washington D.C., USA"
Boženku...len nech si pri tom neublížia, to by mi bolo veľmi ľúto:)))
...to my stredoslováci máme onakvejšie výrazy...
Robí všetko pre to, aby neskončil v base ale v cvokhouse. Načo ešte čakajú odborníci z brandže?
A takýto istí, ako tento odborník, budú na inom fóre plieskať hlavu o zem a prisahať na zelenú planétu.
Súhlasím, na 5 hodinách ušetriť 25 minút je výsmech. Treba skultúrniť a spríjemniť cestovanie a nie vyhadzovať zastávky. Kto sa ponáhľa, nech ide skôr alebo si vezme súkromného triskáča. Nevadí. Týmto "expertom" sa to vráti vo vyťaženosti spojov.
...vlastne počkaj, oni ich potom zrušia, takže pre nich žiadny problém:(((
Neuveriteľné, ešte je tu nejaký hňup, ktorému sa stále nerozsvietila kontrolka?
- zajatci
- obyvatelia
- vyšetrovatelia
- ombudsmanka
- nezávislé médiá
- už aj časť západných politikov
- AI ...kto ešte musí svedčiť proti volodymyrovi a usakom?
Odporúčame