uruk,prečítal som si odporúčaný článok .. http://leva-net.webnode.cz/products/temna-st…
Z aujali ma aj tie letáky,plagáty,nuž,ak je to pravda,potom za všetkým tým chaosom na Ukrajine stojí náš najdemokratickejší Veľký Brat - USA a jeho prisluhovači..
A ak naozaj na Ukrajine figuruje ako "podporovateľ" revolúcie americký občan srbského pôvodu Marko Ivkovich,tak ukrajinci sú na prahu občianskej vojny!
Niekomu naozaj záleží na tom,aby sa Ukrajina rozdelila na 2 časti - proruskú a prozápadnú... V každom prípade,sa vojská NATO dostanú bližšie k hraniciam Ruska


