Na Slovensku máme dosť schopných managmentov, ako v Cargo Slovakia, tak aj v teplárňach a ďaľších tzv " stratových " podnikoch ...
Chybou je však to, že vedúcich pracovníkov ministerstvá nevyberajú podľa schopností, ale podľa politickej príslušnosti, a za ďaľšie, je mnoho návrhov, ako "ozdraviť" Cargo, či teplárne a ďaľšie štátne podniky, ale všetky návrhy odborníkov vládnuce strany - bývalé aj terajšie neakceptovali, pretože mnohým ide práve o to, aby štátne podniky sa dostali do červených čísiel, aby sa potom "ľahšie " predávali - a tak na predaji profitovali - jednotlivé osoby, či strany


