v 19 storočí bojovalo - štrajkovalo za lepšie pracovné podmienky, za skrátenie pracovného času, aby sa človek - pracujúci mohol venovať aj rodine a nie len práci, tak dnešná vláda zavádza pracovné podmienky 19 storočia !
Ak naozaj chýbajú v priemysle a všade inde pracovníci, tak treba zamestanť ďaľších - Treba poslať na dôchodok všetkých, ktorí sú v dôchodkovom veku, či sú to SBS, strážnici, vrátnici, učitelia, profesori - a pustiť tam pracovať mladých,
Viem, pustíte do mňa, že aj dôchodca si chce zarobiť viac, ale....nech mi to dôchodcovia prepáčia - aj môj otec je dôchodca....
ale...ako dať prácu nezamestnaným, študentom, vysokoškolákom atd, keď miesta sú obsadené dôchodcami a nové miesta nie sú...( My už pôjdeme na dôchodok 65-70 rokoch - resp. z pracoviska rovno na cintorín )
Spočítajme si, že ak by slečny a ženy ,do 30 rokov ,ktoré ešte nemajú deti, išli na materskú v priebehu tohoto raka, koľko pracovných miest by sa uvoľnilo pre ĎAľšIE DIEVčATá, žENY A TIEž MUžOV ---


