Akurát, že Žilinský kraj je pred tým Tvojim o dve konské dĺžky vpredu. U vás skapal pes a oni idú raketovo dopredu.
Akurát, že Žilinský kraj je pred tým Tvojim o dve konské dĺžky vpredu. U vás skapal pes a oni idú raketovo dopredu.
Som sa opäť pobavila :-)))))))))))))))))))))) Načo skúšaš, keď to nevieš? "Ty Avatar" :-)))))))))))))))))))))))
Kupujte sväté obrázky! Toto sa už k zmysluplnej úvahe sotva niekedy prepracuje. :-)))
Joj! A nechceš aby rovno vypracoval dizertačnú prácu?
Presne tak, "Amerika" tu už bola. Tento mr.d.ník je iba trest Boží za našu hlúposť!
No vidíš! Nevieš! Ale kecať sprostosti to Ti ide o dušu spasenú!
P.S.: neboj, nikomu nič nepošlem. Mám zaregistrované vlastné OZ, takže som poslala sama sebe :-))))
Perfektný titulok! Ten sa Vám naozaj vydaril, pani Vavrová. Z chuti som sa zasmiala nad týmto chytákom :-)))
Toto nám tu fakt nebolo treba. "Dakujem" spoluobčanom knísajúcim sa na námestiach v 89. roku.
Jo jo, ty toho "víš" ... jedno veľké ...! Ja som tá posledná, ktorá si pri nich cvrkne :-)))
Tunajší "slušní" pravicoví občania akonáhle uvidia štyri písmená, z ktorých prvé je F, okamžite majú manévre ako mäsiarky na ..med..
Je načim ich nechať, nech si prevetrajú všetky zatuchnuté nicky a vylejú svoje krvácajúce srdiečka.
Pá, krásavci! A neublížte si :-)))
Jéžkové zraky! Vyrieš si najprv rovnicu: 1+1=? a potom sa montuj do zložitejšej témy.
Ťahaj si radšej svojho káčera, on je porovnateľný tvojmu "obzoru". Tvoríte rovnocenné duo. Pá .-)))
Na Slovensku by museli popraviť 90% dospelého obyvateľstva :-)))
Typická arogancia bez zmyslu.
Desivý príklad, ako dokáže "slušný" pravicový manažment položiť prosperujúci podnik.
Som sa dobre pobavila, keď som počula túto jóbovku. Ale nemyslím si, že to padne do zabudnutia. Ak Galko vie čo i len za máčny máčik niečo z pozadia, bude naštartovaný ako motorová myš a nejakú cestičku ako to vytrúbiť svetu si určite nájde. :-)))
Odporúčame