O čom splietaš? Kde vidíš, že obhajujem zlo? Sa nauč čítať a chápať prečítané a potom sa môžeme baviť.
O čom splietaš? Kde vidíš, že obhajujem zlo? Sa nauč čítať a chápať prečítané a potom sa môžeme baviť.
Slušne? Tejto arogancii Ty vravíš slušne?
Moje nervy!
Chvála Bohu! Furt lepšie niečo ako ničovaté nič!
Logicky!
To preto tunajší "slušní" pravicoví občania toľko bizúkali, že im zoberú rito jak hovado keď zavrú zberne harabúrd. Ukradnú, predajú a tu sa potom vydrižňajú, akí sú mi len geroji.
Logicky. Ja by som nepostupovala inak. Chronty chrontavé. Nech si tvoria zisk na iných :-)))
Čoby!
Aj Ty zostarneš, a prebehne to oveľa - oveľa rýchlejšie, než si teraz myslíš. Ďalšia generácia papľuhov a odľudov , ktorá príde po Tebe, Ti poriadne sekne po krížoch, neboj, toto Ťa na milión percent neobíde :-))))))))))))))))))
A prajem Ti to. Úprimne a z celého srdca! :-))))))))))))))))))))))
Môžete vy kecať koľko len chcete. Slovensku už nepomôže nič. Ani svätená voda.
A že to hovoríš práve Ty :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))
No tááák! Nefňukaj a konaj.
Predsa existujú aj iné cesty, ako do tejto veci naďalej rýpať. Pravda je, že tam už nebudete môcť so súdruhom Galkom vystupovať systémom mediálna vtierka, ale ak vám ide skutočne o vec, túto stratu oželiete. Či? :-)))))
A to je práve to choré v tomto štáte. Rovnako, ako je to chorý trh a ľudia, ktorí ho určujú. A keď sa aj na kolomaž rozleješ, tak nemáš pravdu. Lebo robota nejedného robotníka (príklad: zvárača, pokrývača,kuchára ...) je ďaleko viac platená, ako práca polodementa na nejakej protekčnej funkcii.
A nehádaj sa, ja v tejto oblasti dlhé roky robím, takže mňa v tomto sotva preštíš. Neurčuje všetko trh, ani len zďaleka. Ale Tebe to v tom umelohmotnom základe asi sotva docvakne.
Odporúčame