Som nečakala, že sa tu raz verejne priznáš :-)))
Som nečakala, že sa tu raz verejne priznáš :-)))
Fajn! Ja som iba odpovedala na otázku v nadpise. Nič viac a nič menej.
Teba by mali zbaviť funkcie, lebo si nebezpečný pre svoje okolie.
Vadí mi táto nekalá súťaž a porušovanie pravidiel debaty.
Zadaj súradnice a už aj štartujeme metly. Čo piješ?
To najzdravšie a najkvalitnejšie čo ako jedny z mala na svete ešte máme. Vodu z vodovodu.
Ale dlho to už nepotrvá, lebo naši "slušní" pravicoví ovčania sprznia aj tento sektor pre zopár všivavých mincí do svojho bachora.
Toto dlho nepotrvá. Stačí, že pomrie jedna generácia a naši "mladí" ostanú s holou riťou.
Rodičovské dedičstvo popredajú, peniaze rozflákajú a svojim deťom nechajú po vzore ospevovaného "západu" akurát tak poistku na tretie zuby.
A jéje! Máme tu ďalšiu búrku v šerblíku vody ... tak sa bite, ja idem na pivo :-)))
Šak sme kvôli tomu štrngali v 89. roku jak zmyslov zbavení. Dobre nám tak!
Ako sa to hovorí? Odrbala mačka vtáčka? Či iba väčší pes jede?
Tak asi tak!
Musí tam zištný dôvod, inak by sotva vyšla s jóbovkou tohto typu. Aj keď, ktovie. SaS je strana živiaca sa "odpadkami".
Ľudia sa búria? 99,9% ľudí má celý zákon v paži. Málokto sa živí zberom harabúrd po smetiskách.
Rómovia si nezaslúžia našu spolupatričnosť!
Nemajú v sebe ani kúsok morálky (etiky, slušnosti) aby sa čestne postavili k problémom, ktoré tomuto svetu spôsobujú. Aby verejne odsúdili neospravedlniteľné konanie svojich súkmeňovcov, ktoré dnes sa denne zaznamenávame naprieč celým Slovenskom.
Sa jej ani nečudujem a to tam majú tých "krásavcov" oproti nám iba zanedbateľný počet.
Nehorázne, nenormálne, nemorálne!
Akékoľvek vysvetľovanie a ospravedlňovanie spôsobu života a špecifík Rómov je iba zhoršovanie spoločnej symbiózy. Vaše večné skrývanie sa pod "sukňu etnicity" mi už ide totálne na nervy.
Dokedy sa chcete vyčleňovať z tejto spoločnosti ako niečo "exotické"? Pre žiadne vaše skutky niet ospravedlnenia a skôr by ste sa mali hanbiť, než vyplakávať, aký je k vám svet nespravodlivý. Nie je! Vy si nezaslúžite našu ohľaduplnosť a toleranciu, ktorú po celé stáročia iba užívate a zneužívate.
Mojko! Zkľudni hormón a svoje primitívne urážky si píš doma na zrkadlo.
Odporúčame