Mikulec a Kovařík: Výzva občanom a opozícii na rešpektovanie núdzového stavu
Ak tu niekto pošliapáva ideály 17.novembra,tak je to predovšetkým a jedine táto vláda.Núdzový stav nebol vyhlásený preto,že sú problémy ako v celom svete,ale preto,že psychopat na čele tejto vlády a s ním celá tá kompánia má panický strach z ľudí.Jasné je to,že ešte sa nedelili bubáky z EÚ.Vláda preto ešte nemôže odísť,lebo by išli s prázdnymi vreckami,hoci niektorí už zarobili zopár miliónov na testoch nevhodných na to,na čo ich ten psychopat použil.Ale to sú iba drobné vzhľadom na to,že sa budú deliť miliardy.Vláda s pomocou armády a polície terorizuje obyvateľov a využíva k tomu účelu aj ostatné ozbrojené zložky v štáte.Vyhrážanie sa vysokými trestami väzenia je ďalší spôsob terorizovania.Pán Kovařík,ako budú trestaní policajti v prípade brutálnych útokov na civilistov.Tiež basou do 25 rokov,alebo ako doteraz nejakým smiešnym znížením platu,alebo podobne?Alebo aj zametením pod koberec?Kde bola polícia,keď sa Matovič priznal,že je zlodej a podvodník?Verejne na videu.