Matovič varuje Sulíka: Nevŕtaj sa hrdzavou dýčkou medzi mojimi rebrami!
Z celého článku verím iba tomu koncu,kde Matovič spomína ako by si všetci v tom cirkuse Matovič priali,aby Sulík vydržal spolu s ostatnými.Vláda ešte nemôže skončiť.A nejde tu o žiadne čistenie od podlahy,ale o to,že bubáky z EÚ ešte nedorazili až k nám a teda ešte sa nič nedelilo.Treba k tomu dodať že sa nejedná o žiadne drobné,za ktorými by musel Matovič plakať,tak,ako kedysi tvrdil o jednom milióne korún,ktoré zo sumy 122 miliónov za predanú firmu nedostal.Vtedy sa vyjadril,že 1 milión korún nie je suma,pre ktorú by musel plakať.V ďalšej časti videa,na ktorom to jeho vyjadrenie bolo hneď aj vysvetlil novinárom,prečo si svoju firmu (mimochodom predanú na čierno,za keš priamo na ruku) vzal nazad.Dôvod zrušenia predaja 1 milión korún,ktoré mu kupujúci nedal.Aj s tými jeho sľubmi to do pondelka ešte môže dopadnúť všelijako.A len tak na okraj,bolo by dobré vedieť,či to zneužívanie armády na jeho bláznovstvá nie je trestný čin.