A to ešte niekto slovenský rozhlas aj počúva.Myslel som si,že už ani neexistuje.Podľa mňa tam nie je,aspoň pre mňa,nič na počúvanie.A podobné je to aj na komerčných staniciach.Podobná situácia sa mi javí aj v slovenskej televízii.Majú síce bohatý archív,ale nič to pre nich neznamená.Ako keby nemali nič.A zrejme z toho archívu ani nič nikomu nepožičajú.Keď pozriem program slovenskej televízie nedokážem si z toho nič vybrať.Občas rozmýšľam nad tým,načo im je ešte aj tretí kanál,keď nedokážu kvalitou naplniť ani dva.Osobne by som bol za to,aby boli koncesionárske príspevky pre rozhlas aj televíziu zrušené.Vôbec si ich nezaslúžia


