Tá banda na čele s Matovičom nemá ani šajnu o tom o čo šlo v Norimbergu po skončení druhej svetovej vojny,keď súdili vojnových zločincov.Ak náhodou niekto z nich niečo o tom vie,tak sa asi spolieha na to,že od vojny je tak ďaleko,že na to ľudia už zabudli a že sa im nemôže nič stať.Ani nevedia,ako sa mýlia.V Norimbergu medzinárodný tribunál vôbec nerešpektoval nejaké výhovorky tých,čo sa vyhovárali,že oni len plnili rozkazy.Všetky takéto výhovorky šli automaticky zo stola dole.Podľa záverov norimberského procesu bol vypracovaný Norimberský kódex,ktorý je záväzný predovšetkým pre vládnucu skupinu a to čo teraz stvárajú na čele s Matovičom sa neskutočne podobá na tie vojnové zločiny.


