mia - to čo spomínaš je už na Slovensku samozrejmosť.Ak si myslíš,že to zmení ten doslova sprostý Matovičov nápad s testovaním,tak si buď úplne naivný,možno s nedostatkom životných skúseností,alebo jednoducho zaslepený.Pokiaľ spomínaš tých neperspektívnych,tak to v tomto systéme platí už dávno.Neviem či si pamätáš tú dopravnú nehodu istej poslankyne,ktorú hospitalizovali v nemocnici v B.Bystrici iba pre jej hlúposť a nadutosť,Lebo nebola počas jazdy v aute pripútaná.Hoci nehoda to bola v podstate ľahká,ona pre svoju hlúposť bola zranená ľahko,ale pre istotu bola hospitalizovaná.Potom sa u nej vystriedala časť papalášov na návšteve.Jeden taký neperspektívny zomrel pri plote nemocnice,tuším v Trnave to bolo,ale nie som si istý.Ani v jednom,ani v druhom prípade nikto na svete ešte vtedy nevedel,že nejaký corona vírus vôbec existuje.


