Občania SR – alebo pokusné myši?
Z tej otázky v nadpise platí tá druhá možnosť.Nemožno sa tomu diviť.Logika hovorí jasne,že ak je vedúci v akejkoľvek inštitúcii psychopat,podriadení nemôžu byť múdrejší,ako je vedúci.To by si on pripadal a aj by bol najhlúpejši v tom kolektíve.Akú by mal potom autoritu?To isté platí aj o našej terajšej vláde a o tých odborníkoch v nej.Zaujímavé na tom je,že prišli na Slovensko akísi odborníci z USA.O tom sa ani slovkom nezmienili v žiadnych správach,ak áno tak v nejakých v hlbokej noci a tie už nikto,alebo takmer nikto nepozerá.A to sú pôvodom Japonci,Číňania,Kórejci,alebo iná národnosť?Veď je jasné,že takmer všetci odborníci v USA sú pozháňaní z celého sveta,rodených Američanov je mizerne málo.Američanom ide najlepšie niečo celkom iné,čo s vedou má veľmi málo spoločného.A priateľmi sú iba vtedy,ak majú z toho nejaký osoh,inak nie.