Polícia zasahovala v Plaveckom Štvrtku, pobila sa tu stovka ľudí, horel aj dom
Nechápem,ako môže niekto tých neprispôsobivých nazývať RÓMAMI.Raz to bolo preložené tak,že Róm,znamená v preklade človek a olašskí cigáni to považujú za urážku.Osobne by som mal odvahu nazvať niekoho,kto demoluje a ničí všetko,čo dostane zadarmo,vrátane bývania,za človeka.Viď vzorový príklad Luník IX.Ale také prípady majú aj inde,napríklad Bánovce nad Bebravou,Partizánske a podobne.Vôbec by ma v takomto prípade nezaujímalo akú farbu má jeho pokožka.Včera,alebo predvčerom to bolo v tv.správach,ako si v jednej osade zničili detské ihrisko.To dostali tiež zadarmo a nebolo najlacnejšie.Tie búdy,v ktorých by pri silnom vetre nechcel byť ani pes,lebo by sa mohla kedykoľvek naňho zvaliť,tie si chránia ako oko v hlave.Ani Hlina sa nepochválil,ako si cigáni chránia a udržujú tie záchody,čo im kedysi postavil.Najskôr už po nich nie je ani stopa.A keď sa bijú,treba dať pozor na to,aby nikto z boja neušiel a po skončení spočítať ranených,prípadne mŕtvych.