Po nástupe tejto vlády sa očakávalo,že príde k protestom a vyzerá to tak,že corona nekorona,jeseň bude horúcejšia,ako obyčajne býva.Niet sa čo ani diviť.Stačí si spomenúť na tie najhorúcejšie body v predvolebných programov.Napríklad boj proti oligarchom.Matovič=oligarcha,Sulík=oligarcha,Kol lár=oligarcha,Kiska=oligarcha.Všetci predsedovia strán v parlamente=oligarchovia a časť tých oligarchov je aj na čele strán mimo parlamentu.Boj proti oligarchom musí vyzerať asi takto-no-no-no ty huncút.Všetci zbohatli v priebehu rokov po novembri 1989.Videl niekto z občanov týchto zbohatlíkov tvrdo pracovať,s mozolmi na rukách,aby mohli povedať,že zbohatli svojou poctivou prácou?Pochybujem.Potom ostáva druhá možnosť,že poctivo kradli.To je dosť vierohodné.Bez ohľadu na to,že aj tu niektorí neustále opakujú,ako obohraná platňa,že Smer kradol.Ano,ale pred Smerom tu boli iní a niektorí kradli oveľa usilovnejšie.Logika hovorí jedno,keby nebol nikto kradol,tak máme všetko čo sme mali pred r.1989.


