"Osobnosti" televíznej obrazovky
No-priznám sa,že som si pozrel celé video,čo v Pravde ako takej vôbec nepozerám,myslím tým tie politické videá namiesto poctivej novinárskej práce.Celé OTO je už roky čistý odpad.A že tam niekto namontoval Stankeho ako moderátora celkom spoľahlivo potvrdil,že je to skutočne odpad.Gordulič ako humorista?Humoristi na Slovensku vymreli spolu s Mečiarom,Ľuptákom a Slotom,keď títo páni skončili v politike.Šoubiznis na Slovensku existuje väčšinou iba pre autorov,pre divákov je to väčšinou utrpenie.Slovenské rádia vôbec nepočúvam,netreba to rozvádzať,televízie slovenské tiež nie,nie som masochista trpieť pre to reklamné spravodajstvo.Ešte aj spravodajské programy tým zasvinili,herci zarábajú na hlúpych reklamách.Televízor zapínam večer,pozrieť si správy,väčšinou neobjektívne.Potom ho vypínam.Ak chcem pozerať tv,prepnem na šport,teraz ukrátený o dve najlepšie stanice Eurošport.Film si stiahnem na USB kľúč,aby som ho zbavil reklamy,inak sa pozerať nedá.Alebo pozerám prírodné programy.