Blíži sa pád Alexandra Lukašenka?
Nepamätám si,že by bol niektorý denník u nás tak usilovne písal o Kataláncoch,o Pinochetovi,a ďalších.Ani o tzv.jari v Afrike,kde naši vraj spojenci a vzor vystrájali ako šialenci.Hold,Bielorusko ešte nepatrí do bloku,kde sa rabuje národné hospodárstvo,kde sa rozkrádajú podniky za smiešny peniaz,alebo ešte smiešnejšie odôvodnenie s perspektívou,že sa pár chamtivcov nabalí na úkor občanov krajiny,aby sa potom mohli chváliť tým,že to získali svojou poctivou prácou a pritom sa jedná skôr o poctivé kradnutie.To hovorí jasnou rečou,že tí tzv.nezávislí novinári vôbec nie sú nezávislí.Je ťažké takým novinárom veriť.O ich svedomí radšej ani nepíšem.