pjk127 - neviem odkiaľ si aj keď si to domyslím.Asi máš málo rokov,keď si nepamätáš,kto vyhnal najviac ľudí zo Slovenska do zahraničia za prácou.Dzurinda vyhnal za prácou do zahraničia 240 000,slovom dvestoštyridsaťtisíc ľudí.Pritom Dzurinda sľuboval Slovákom dvojnásobné príjmy hneď počas prvého funkčného obdobia jeho vlády,no nestihol to splniť ani počas druhého funkčného obdobia jeho vlády.Keď spomínaš to likvidovanie zdravotníctva,súčasná vláda vláda za šesť mesiacov už stihla položiť zopár nemocníc,najžiarivejšie príklady sú z Popradu a Košíc.O tom obsadzovaní rôznych postov je tiež žiarivý príklad.72 prednostov okresných úradov priaznivcami OĽaNO,len neviem,kde ich toľko tá štvorčlenná,že vraj strana,nabrala.Divím sa,že žiadne koryto neušlo Pročkovi,veď je tak poslušný a oddaný.Nakoniec,stačí si všimnúť celý súčasný spolok s názvom vláda.Zloženie oligarchovia,daňoví podvodníci,zlodeji,mafiáni a na čele spolku šialenec.


