Dôchodky zjazvili tvár kollárovcom
Nože prezraď,čo si ty pamätáš zo socializmu.Len nenapíš,ako pred pár rokmi napísal jeden debatník v debate v iných novinách,ktorý mal v roku 1989 dva roky a tvrdil,že on si pamätá,ako ťažko sa žilo za socializmu.Čo na tom,že v podstate do troch rokov si naprostá väčšina ľudí nepamätá nič.A o tom,že dôchodcovia nevybudovali za socializmu nič,prezraď odkiaľ sa vzalo toľko vybudovaného priemyslu po vojne a celospoločenského majetku z ktorého chytráci rozkradli väčšinu,dnes sú z nich milionári a ešte stále je čo kradnúť,veď preto sa mnohí tlačia do politiky.To čo nestihl jedni rozkradnúť,to iní stihli veľkú časť z toho rozpredať a buď si istý,že to nebolo predávané pre modré oči niekoho.A nakoniec,to čo odvádzali terajší dôchodci na svoj budúci dôchodok,z toho majú určitú časť aj ľudia,ktorí sú tzv.dobrovoľne nezamestnaní a tiež a kráľovské platy a ešte vyššie odmeny tí,ktorí majú peniaze na dôchodky spravovať a zhodnocovať.