Dotovanie čohokoľvek, tak ako aj EÚ-fondy sú veľká hovadina! Je to len dobrý nástroj na kupovanie si lojality a zvyšovanie korupcie. Buď na to mám, alebo idem od toho.
Dotovanie čohokoľvek, tak ako aj EÚ-fondy sú veľká hovadina! Je to len dobrý nástroj na kupovanie si lojality a zvyšovanie korupcie. Buď na to mám, alebo idem od toho.
No, a ani to nebolelo...
A k Taliansku nič?
Ale nie je! To si len ty myslíš. Je to stále o tom istom.
Vraj - Slovenská vláda musí niečo robiť s verejnými financiami, pretože na roky 2024 a 2025 nám Európska komisia prognózuje najvyššie deficity (vláda viac minie, ako vyberie na daniach a odvodoch - pozn. red.) v Európskej únii.
A? Nejaký problém? A čo také Taliansko? Francúzsko? Pohodička?
Len keď sme zdraví...
Peňazí je ako sračiek..
Miliarda sem - miliarda tam. To sa nám to kupujú ranče v Austrálii.
(Dôchodcom treba zobrať!)
no, nie je toho dzurindu škoda?
Všetko zlé, je na niečo dobré.
Skončila.
Ľudia sa chcú biť. Malo by im to byť umožnené.
Však písali - o Čaput + Amerika + Covid.
Zaspievajme si - Hej baba ryba...
Matovič je najchudobnejší? Chudák - bezdomovec?
koláč sa zrazil s koňom?
Môžu si za to samé...
Teší ma. Potešenie na mojej strane.
To bola tá, čo útočila na nemocnice, jasle, nenarodené deti, divoké mačky, túlavých psov a divadlá.
Odporúčame