Ten príspevok sedí.
Malo by sa prestat moralizoavat a teorizovat a zacay realne nieco robit.
Má pravdu.
Ten príspevok sedí.
Malo by sa prestat moralizoavat a teorizovat a zacay realne nieco robit.
Má pravdu.
Zdravím ťa, Igor!
Celý tento cirkus s týmto nešťastníkom dokonale charakterizuje Slovensko i celú slovenskú "pospolitosť." Ten hlavný cirkusant - ten za nič nemôže, jednoducho diagnóza nepustí. Ale že mu na to skáču novinári (?) vraj VŠ vzdelaní, čo nevedia gramatiku, tak to je už na zamyslenie. Nejde mi o to aby sa naňho vyprdli, (to zrejme nedokážu, lebo sú na jeho myšlienkovej úrovni) ale že sa tak infantilne naňho viažu + tie otázky - to už je vážne na zamyslenie. Normálne, keď vidím nemocného alebo vidím duševne nemocného, nebudem ho dráždiť a ešte sa mu zaliečať. Vecne zhodnotím stav, urobím čo treba a idem od neho. Lenže - slovenskí novinári!? Lenže - slovenský národ!? Nech je sranda. Vážení, rozumní, na vás sa obraciam - Čo tu ešte chcete? Čo tu ešte robíte?
Soták nech drží hubu.
Ako vietor, tak aj kabát.
Prečo by mali vysielať Ficove klamstvá a trápnu smerácku propagandu?
Nuž, aby si úplne neosprostel!
Bobkový list - to sedí! (alebo figový?)
Chudáčik. Takto sa obetuje. Keby sa ešte (za Slovenskóóó) hodil pod vlak alebo pod lietadlo. MaGR.
Toto ma pobavilo najviac:
Finálne rozhodnutie za Matoviča urobili kolegovia.
Zo Žehry?
Valdis je nesmrteľný.
Ficko s môže na Olafa z vysoka...
Len počkajte, ešte sa prihlási aj do volieb v USA.
A preto sa stále viac zadlžuje? Prosím, prestaň sa už vyjadrovať k ekonomike. Prosím.!
Magor ako magor.
kecálek...
A tebe ešte viac!
Nekonečný príbeh...
Najprv si vydupú platy lekári. Potom sa sestričky "dovzdeľajú" a aj ony ako VŠ vzdelané si pýtajú viac.
A že by niektoré činnosti, najmä „papierovačky“, vykonala skutočne administratívna sila s nižšou kvalifikáciou namiesto zdravotných sestier.
Lenže aj tieto už majú VŚ a tiež chcú viac.
atď...atď...
A kto to má všetko platiť? A štát ako debil len pripláca a pripláca...
A ja ako pacient čumím na chodbe a každý na mňa se...
Odporúčame